پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱

ویژه نهمین سالگرد تاسیس قدس آنلاین

پاسخگویی قدس آنلاین به عطش مخاطبان در دسترسی به اخبار و اطلاعات

محسن زنگنه نماینده تربت حیدریه ، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی

محسن زنگنه

بیشترین و بالاترین سهم اطلاع رسانی به مردم در حال حاضر بردوش رسانه های آنلاین و برخط است به طوری که در کمترین زمان ممکن خبر ها و اطلاعات را به جامعه اطلاع رسانی و آنها را از مسائل مختلف آگاه می کنند . از طرفی در شرایطی که تولید محتوا در رسانه های کاغذی و مکتوب بسیار پرهزینه و گران شده است این رسانه ها به صورت ارزان وظیفه اطلاع رسانی را انجام می دهند. از این رو به دلیل اینکه ماموریت اینگونه از رسانه ها در عصر حاضر بسیار حساس می باشد نیاز است که از نیروهای تخصصی و ژورنالیستی برای بیان خبرها و مطالب خود استفاده کنند و صرفا محلی برای ارسال اطلاعات نباشند تا جذابیت و تنوع پذیری داشته باشند.

یکی از رسانه های برخط کشور و بویژه خراسان رضوی که هر زمان تصمیم به دنبال کردن  مسائل استان و آگاهی از اخبار و اطلاعات داشته ام به عنوان  اولین رسانه به آن مراجعه کرده ام قدس آنلاین است.  طی چند سال اخیر که همواره قدس آنلاین را دنبال کرده ام در بین رسانه های مجازی و خبرگزاری های خراسان رضوی از عملکرد بسیار خوب و برجسته ای برخوردار بوده  و همواره در ارائه خبرهای صحیح و به نفع مردم پیشتاز بوده است به طوری که به عطش مخاطب در دسترسی و آگاهی از خبرهای متنوع جامعه پاسخ خوبی داده و آن رابرطرف کرده است  . همچنین جریان مسئله شناسی و پیگیری آن تا دستیابی به نتیجه مطلوب و مشخص نیز جزو شاخصه های خوب دیگر قدس آنلاین است به طوری که همانند برخی از رسانه صرفا به بیان موضوع اکتفا نکرده و راه حل و پیگیری از مسئولان را نیز دنبال کرده است که انتظار می رود در قدس آنلاین تداوم داشته باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);