چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۲

ترامپ: آمریکا آزادی رسانه ندارد

ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا با انتشار پیامی در توئیتر، رسانه‌های کشورش را «فاسد» خواند و از نبود آزادی رسانه در این کشور انتقاد کرد.

به گزارش قدس آنلاین، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا با انتشار پیامی در توئیتر، رسانه‌های این کشور را «فاسد» خواند و از نبود آزادی رسانه در کشورش انتقاد کرد.

ترامپ در این پیام نوشت: «آمریکا آزادی رسانه ندارد، ما سرکوب روایت‌ها یا فقط اخبار جعلی داریم. طی دو هفته گذشته چیزهای زیادی در مورد اینکه چقدر رسانه‌هایمان فاسد هستند و اکنون درباره غول‌های فناوری که شاید حتی بدترند یاد گرفته‌ام. بخش ۲۳۰ [قانون اینترنت] را لغو کنید!».

بخش ۲۳۰، قسمتی از قانون استفاده از اینترنت در آمریکاست که ایمنی در برابر محتواهای شخص ثالث برای ناشران وب‌سایت‌ها را فراهم می‌آورد.

رسانه اجتماعی توئیتر بارها پیام‌های ترامپ را که به گفته خود مصداق اطلاعات گمراه‌کننده بوده‌اند، علامت‌دار کرده است.

این رسانه اجتماعی دو هفته گذشته با اعلام اینکه پیام ستاد تبلیغات انتخاباتی ترامپ که در آن جو بایدن «دروغگو» خوانده شده و همچنین انتشار ویدئویی درباره کسب و کار «هانتر بایدن»، پسر وی در اوکراین، نقض سیاست‌های این رسانه محسوب می‌شود، حساب کاربری تیم ترامپ را تعلیق کرد.

ترامپ همچنین طی سخنرانی‌ها و پیام‌های مجازی خود، مخصوصاً در ماه‌ها و روزهای منتهی به انتخابات ریاست‌جمهوری، بارها رسانه‌های کشورش را به انتشار اخبار جعلی متهم کرده است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.