سه‌شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۶

رئیس سازمان بسیج:هزار زندانی در هفته بسیج آزاد می‌شوند

سردار سلیمانی

رئیس سازمان بسیج گفت: با اعلام خبر آزادی ۸۳۷ زندانی جرائم غیر عمد گفت: طی ۲روز آینده این رقم به ۱۰۰۰ نفر از عزیزان و هموطنان خواهد رسید.

قدس آنلاین: سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج عصر سه شنبه در مراسم آغاز اجرای طرح آزادی زندانیان غیر عمد، اظهار کرد: خدارا شکر که در هفته بسیج توانستیم این کار خدا پسندانه و کریمانه را انجام دهیم.اکنون آزادی ۸۳۷ زندانی انجام می شود و طی ۲روز آینده این رقم به ۱۰۰۰ نفر از عزیزان و هموطنان خواهد رسید.

وی گفت:این کار خیر توسط خیرین و با پیگیری و کمک بسیج حقوقدانان و سازمان زندان های کشور و مسئولین قوه قضائیه و دادگستری ها انجام خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: برای ما مسائل مالی و رقم ها و اعداد مهم نیست، مهم توجه به کرامت انسان است. وقتی یک عزیزی از هم وطنان به دلیل عدم تمکن مالی دچار مشکلاتی شده باید به او کمک کرد.

وی تاکید کرد: این کار از گذشته در دستور نیرو های مردمی و بسیج بوده است. بسیج در عرض هیچ دستگاهی نیست ولی در طول و امتداد تمام دستگاه ها است. سلیمانی گفت: البته ما باید به محاکم و قوه قضاییه کمک کنیم که ورودی زندان ها کم بشود و آگاه سازی مردم و پیشگیری از جرم انجام شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در توضیح پیامد های مثبت این کار، افزود: با این کار نیرو وارد چرخه اشتغال می شود و مسیر زندگی با امید به جلو می رود و کانون زندگی گرم می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.