چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲

تذکر ۳۶ نماینده به«نمکی»درباره فروش انسولین وارداتی به صورت آزاد

نمکی

عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر ۳۶ نماینده به سعید نمکی وزیر بهداشت درباره فروش انسلین وارداتی به صورت آزاد را قرائت کرد.

قدس آنلاین؛ علی کریمی فیروزجایی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۱۲ آذر) قوه مقننه تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس جمهور و مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

- تذکر حسین میرزایی نماینده اصفهان به همراه ۱۷ نفر از نمایندگان به وزیر نفت؛ در خصوص لزوم تسریع در پرداخت خسارت وارده به جایگاه داران سوخت.

- تذکر الهام آزاد نماینده نائین، خور و بیابانک به وزیر راه و شهرسازی؛ در خصوص رسیدگی به نبود حتی یک متر جاده دوبانده بین شهری در خور و بیابانک و لزوم رسیدگی به وضعیت نابه سامان جاده های شهرستان های خور و بیابانک و عدم اقدام عملیاتی و مشهود جهت رفع این مشکل بزرگ.

- تذکر سیدسلمان ذاکر نماینده ارومیه به وزیر اقتصاد؛ در خصوص لزوم بازنگری در اخذ مالیات از تراکنش های قبل از سال ۹۳ از تولیدکنندگان و اصناف کشور به خصوص از مردم ارومیه.

- تذکر محمد کعب عمیر نماینده شوش به وزیر اقتصاد و دارایی؛ در خصوص دلایل عدم جذب کارگزاران و کارکنان سهام عدالت چیست.

- تذکر احمد مرادی نماینده بندرعباس به وزیر کشور؛ در خصوص لزوم رسیدگی به مشکلات و نارضایتی ناشی از سایت پسماند زباله شهر بندرعباس در نزدیکی شهر بندرعباس و در جوار روستاهای جمال احمد و تپه سیاه.

- تذکر سیدسلمان ذاکر نماینده ارومیه به وزیر جهاد کشاورزی؛ در خصوص لزوم تامین بذر گندم و جو برای کشت در استان آذربایجان غربی.

- تذکر علی اصغر خانی نماینده شاهرود و میامی به وزیر کشور؛ لزوم رسیدگی به انتصاب نیروهای غیربومی در استانداری استان سمنان.

- تذکر نصرالله پژمانفر نماینده مشهد و کلات به همراه ۳۵ نفر از نمایندگان به وزیر بهداشت و درمان؛ در خصوص اینکه چرا در شرایط فعلی دولت برخلاف بند پ ماده ۷ احکام دائمی برنامه توسعه عمل می کند و بخشی از انسولین وارداتی را به صورت آزاد و بدون ثبت در سامانه تیتک به فروش می رساند که این موضوع باعث شده نظارت کامل صورت نگیرد و خروجی زنجیره تامین دارو به طور کامل قابل رصد نباشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.