شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۲

قاتل دختر نوجوان بالاخره اعتراف کرد

قتل

سردار لطفی درباره جزئیات کشف جسد دختر ۱۶ ساله‌ای که ۱۵ ماه قبل مفقود شده بود، توضیحاتی داد.

قدس آنلاین: سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی تهران اظهار کرد: دقایقی پیش جسد دختر نوجوانی از داخل باغچه خانه قاتل پیدا شد؛ این جسد متعلق به همان دختر ۱۶ ساله‌ای است که حدود ۱۵ ماه قبل گم شده بود و بعد از بازجویی‌های پلیس مشخص شد راننده تاکسی او را دزدیده و به قتل رسانده است.

وی افزود: این قاتل که حدودا ۶۰ سال دارد پیش‌تر مدعی شده بود که جسد دختر در یکی از شهرهای غربی است، اما با حضور مأموران پلیس ادعای او رد شد، این قاتل مجدد اعلام کرد که جسد در شهرهای شمالی است که باز هم با بررسی‌های پلیسی معلوم شد این قاتل باز هم دروغ گفته است.

رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: در نهایت با بررسی‌های کارآگاهان پلیس و به کارگیری شیوه‌های کشف علمی جرم، این قاتل اعتراف کرد جسد مقتول را در حیات خانه خود دفن کرده است.

سردار لطفی بیان کرد: دقایقی پیش جسد دختر جوان از داخل باغچه منزل این قاتل بیرون کشیده شد و طبق تأیید عوامل اداره تشخیص هویت آگاهی تهران بزرگ مشخص شد جسد مربوط به یک دختر خانم نوجوان است که بر اساس پیشینه این قتل می‌توان گفت پیکر پیدا شده همان جسد شیما است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بیان گفت: قاتل (بهلول) چند ماهی است که دستگیر شده و در اختیار ماموران پلیس آگاهی قرار داشت و همان طور که بالاتر گفتم ابتدا لب به اعتراف باز نمی‌کرد و بعد از بازجویی‌های پلیس به قتل اعتراف کرد، اما تا به امروز آدرس دقیقی از محل جسد به پلیس نمی‌داد.

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.