سه‌شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷

یک پرستار باردار دیگر البرزی بر اثر کرونا فوت کرد

فرانک داودی

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان البرز گفت:فرانک داودی یکی از پرستاران بیمارستان شهید مدنی کرج بود که بر اثر ابتلاء به بیماری کرونا به شهادت رسید.

قدس آنلاین؛ علیرضا سلیمانی اظهار کرد: فرانک داودی یکی از پرستاران وظیفه‌شناس بیمارستان شهید مدنی کرج که در بخش جراحی مشغول خدمت بودند بر اثر ابتلاء به بیماری کرونا به شهادت رسیدند.

وی بیان کرد: ایشان باردار و حدوداً ۴۰ ساله بودند و به علت وخامت حالشان در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شدند و به صلاحدید پزشکان مورد عمل جراحی سزارین قرار گرفتند.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان البرز تصریح کرد: اگر عمل سزارین انجام نمی‌شد ممکن بود جان کودک ۷ ماهه وی به خطر بیفتد و این پرستار خدوم به علت شدت درگیری ریه با بیماری کرونا فوت کردند.

وی با بیان اینکه فرانک داودی دومین پرستار شهدای سلامت استان البرز هستند، خاطر نشان کرد: هفته گذشته مهشید گودرز یکی دیگر از پرستاران باردار بیمارستان لقمان تهران که در شهر کرج سکونت داشتند، در بیمارستان امام علی (ع) کرج به شهادت رسیدند.

سلیمانی ادامه داد: فرانک داودی در بخش کرونا فعالیت نداشت چرا که گروهای حساس از کادر درمان اجازه فعالیت در این بخش را ندارند.

وی متذکر شد: تاکنون حدود هشت تن از مدافعان سلامت استان البرز بر اثر ابتلاء به کرونا به شهادت رسیدند.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.