دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۴

استاندار کرمان:

نگران شیوع کرونای هندی در استان کرمان هستیم

استاندار کرمان

کرمان- استاندار کرمان گفت: نگران شیوع ویروس کرونای هندی در استان کرمان هستیم و شهرستان‌های جنوبی استان در معرض خطر بیشتری هستند.

به گزارش قدس آنلاین؛ علی زینی‌وند، در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا استان کرمان اظهار داشت: وضعیت با ثباتی در ارتباط با ابتلا به کرونا در استان داریم.

استاندار کرمان با بیان اینکه وضعیت موجود بسیار شکننده است و عدم رعایت پروتکل‌ها می‌تواند بسیاری را درگیر بیماری کند گفت: نگران شیوع ویروس کرونای هندی در استان کرمان هستیم و رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان‌های جنوبی استان در معرض خطر بیشتری هستند و باید از تجمعات و دورهمی‌های خانوادگی جداً خودداری شود افزود: سختگیری‌های کرونایی در استان کرمان باید اعمال شود.

زینی‌وند با تاکید بر اینکه هشدارها باید جدی گرفته شده و از عادی انگاری به‌شدت خودداری شود عنوان کرد: در حال حاضر از ۲۳ شهرستان استان، ۹ شهرستان در وضعیت نارنجی قرار دارند.

وی با بیان اینکه در سطح این ۹ شهرستان محدودیت‌های ویژه این رنگ بندی اعمال می‌شود گفت: روسای دانشگاه علوم پزشکی در استان بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محدوده فعالیت خود نظارت داشته باشند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.