تهران

کل اخبار:1062

 • تهران ۱۳۹۹-۰۸-۰۶ ۱۵:۵۱

  تورم در تهران به بیش از ۴۱ درصد رسید

  معاونت آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران گفت: نرخ تورم نقطه‌ای این استان در مهر ماه 99 به عدد 41.2 درصد رسید و نسبت به مهر سال گذشته افزایش نشان می‌دهد.

 • افزایش دستمزد کارمندان ۱۳۹۹-۰۸-۰۳ ۱۵:۵۹

  دورکاری کارکنان دولت در تهران ابلاغ شد

  تهران- استاندار تهران گفت: دورکاری ۵۰ درصدی کارکنان دولت ابلاغ شد و از روز دوشنبه -پنجم آبان ماه- در تمام استان اجرایی می‌شود.

 • تهران ۱۳۹۹-۰۷-۳۰ ۱۰:۴۵

  رئیس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی مطرح کرد

  پیشنهاد یک گزینه جدید برای جابه‌جایی پایتخت

  رئیس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی اگرچه گزینه جدیدی برای جابه جایی پایتخت مطرح می‌کند، اما هزینه‌های نوسازی تهران را از انتقال پایتخت کمتر می‌داند.

 • پلیس دوچرخه سوار ۱۳۹۹-۰۷-۲۹ ۱۸:۰۴

  آغاز به کار پلیس دوچرخه سوار در منطقه هفت تهران

  تهران- رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در مراسم افتتاح کانکس پلیس دوچرخه سوار گفت: علاوه بر اینکه پلیس دوچرخه سوار در منطقه هفت شروع به کار کرده در مناطق دیگر نیز پلیس راهور تهران بزرگ آمادگی برای گسترش طرح پلیس دوچرخه سوار را دارند.

 • ماهی قزل آلا ۱۳۹۹-۰۷-۲۹ ۱۶:۱۰

  رونق تولید ماهیان خوراکی در تهران

  تهران-مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان تهران عنوان کرد: تولید ماهیان خوراکی استان رونق گرفته و ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش یافته است.

 • انوشیروان محسنی‌بندپی ۱۳۹۹-۰۷-۲۶ ۱۵:۱۴

  تمدید محدودیت های کرونایی در تهران تا پایان هفته جاری

  استاندار تهران از تمدید محدودیت های کرونایی در تهران تا پایان هفته جاری خبر داد.

 • دکتر علیرضا ثمودی ۱۳۹۹-۰۷-۲۴ ۱۰:۴۱

  یادداشت/

  لندن و خیال خام امتیازگیری از تهران

  موضوع بدهی مالی دولت انگلیس به ایران در ماجرای سفارش خرید چندین تانک چیفتن بار دیگر این روزها بر سر زبان‌ها افتاده است. تهران در اواخر حکومت پهلوی سفارش خرید این نوع تجهیزات جنگی از انگلیس را داده بود، اما لندن به بهانه پیروزی انقلاب اسلامی از عمل به تعهداتش سرباز زد و اکنون تخمین زده می‌شود که میزان بدهی انگلیس به ایران به دلیل عدم تحویل این تانک‌ها افزون بر ۴۰۰ میلیون پوند باشد.

 • زالی ۱۳۹۹-۰۷-۲۳ ۲۳:۰۲

  زالی: دیروز یکی از تلخ‌ترین روزهای کرونایی پایتخت بود

  فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه در تعطیلات پیش‌رو سفرهای غیر ضروری به ویژه توسط خودروهای غیر بومی، توسط عوامل انتظامی مستقر در مبادی ورودی و خروجی تهران کنترل می‌شود، گفت: با توجه به اینکه بیشترین میزان سفرهای خارج شهری و بین استانی از مبدا تهران رخ می‌دهد، این محدودیت در تهران می‌تواند بسیار کارگشا باشد و مقدار زیادی از بار بیماری کرونا را در روزهای آتی کم کند.

 • خودرو دودزا ۱۳۹۹-۰۷-۲۲ ۱۶:۳۵

  خودروهای دودزا در تهران فک‌ پلاک می‌شود

  تهران- رییس پلیس راهور فاتب گفت: خودروی‌ دودزا و دارای نقص‌های فنی متوقف و ضمن اعمال قانون، پلاک خودرو فک و به تعمیرگاه اعزام می‌شود.

 • ماسک زدن ۱۳۹۹-۰۷-۲۱ ۱۷:۱۰

  استفاده از ماسک در پایتخت اجباری شد

  تهران- معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران گفت: استفاده از ماسک برای افراد ۱۸ سال به بالا در پایتخت اجباری است.

 • کرونا ۱۳۹۹-۰۷-۲۰ ۱۶:۲۲

  ۵۰ درصد مرگ های کرونایی ایران در تهران اتفاق می‌افتد

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران، گفت: نیمی از آمار مرگ و میر بیماران کرونایی کشور مربوط به استان تهران است.

 • پویش آجر به آجر ۱۳۹۹-۰۷-۱۸ ۱۳:۲۹

  راه اندازی طرح "آجر به آجر" توسعه فضای آموزشی کشور

  تهران-طرح "آجر به آجر" با هدف توسعه و تجهیز مدارس کشور به ویژه در مناطقی که با کمبود فضاهای آموزشی مواجه هستند، راه‌اندازی شده است.

 • استاندار تهران ۱۳۹۹-۰۷-۱۴ ۱۶:۴۷

  استفاده از ماسک از درب منازل الزامی می‌شود

  تهران- استاندار تهران از استفاده ماسک از درب منازل در هفته آینده خبر داد و اعلام کرد: جزییات این طرح در روزهای آینده اعلام می شود.

 • بحران قره باغ ۱۳۹۹-۰۷-۱۴ ۱۲:۲۵

  بررسی ظرفیت‌ها و موانع پیش روی مثلث «روسیه، ایران و ترکیه» در درگیری جمهوری آذربایجان و ارمنستان

  فرصت تهران برای میانجیگری در بحران قره باغ

  مهدی خالدی

  زد وخورد نظامی میان دو جمهوری آذربایجان و ارمنستان که از یک هفته پیش (یکشنبه 6 مهر) آغاز شد، همچنان ادامه دارد. در این حین ناظران بین‌المللی در مورد تبدیل‌شدن قفقاز به حوزه‌ای دیگر از درگیری نیابتی در سطح منطقه به‌واسطه دخالت‌های خارجی، آن هم درحالی‌که آتش جنگ از شمال آفریقا در لیبی گرفته تا لبنان، سوریه، عراق، یمن و تا افغانستان و کشمیر همچنان زبانه می‌کشد، هشدار می‌دهند.

 • استاندار تهران ۱۳۹۹-۰۷-۱۳ ۱۵:۵۴

  پیشنهاد دورکاری کارکنان پایتخت

  تهران- استاندار تهران از پیشنهاد دورکاری کارکنان پایتخت به وزارت کشور خبر داد.

 • خانواده ۱۳۹۹-۰۷-۱۲ ۱۳:۴۴

  چرا به مشاوره خانواده در تهران نیاز دارید؟

  نیاز به مشاوره خانواده و به طور کل نیاز به روانشناس در تهران بیشتر احساس می شود. فشار زندگی و تنش ها در شهرهای بزرگ بیشتر است. همچنین دریافت مشاوره خانواده در تهران نه تنها می تواند مشکلات را حل کند بلکه دستیابی به رضایت و موفقیت را نیز امکان پذیر می سازد.

 • رودخواران ۱۳۹۹-۰۷-۱۱ ۱۳:۳۴

  هشدار دادستان رباط کریم به رودخواران

  تهران-دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم با بیان اینکه بستر برخی رودخانه‌های رباط‌کریم توسط افراد خاص به طور غیرمجاز تصرف شده است، به متصرفین هشدار داد سودجویان هر چه سریع‌تر بستر رودخانه را تخلیه کنند.

 • استاندار تهران ۱۳۹۹-۰۷-۰۸ ۱۷:۱۳

  امکان لغو طرح ترافیک وجود ندارد

  تهران- استاندار تهران با بیان اینکه با ورود به فصل پاییز و پدیده وارونگی هوا طرح ترافیک را نمی‌توان لغو کرد، گفت: در حال حاضر برای کارمندان استان تهران دورکاری مطرح نیست.

 • آتش نشانی ۱۳۹۹-۰۷-۰۶ ۱۷:۴۷

  استخدام ۲۰آتش نشان زن در پایتخت

  تهران-مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به استخدام حدود ۲۰ نفر از آتش‌نشانان زن در این سازمان اشاره کرد و گفت: مراحل به کارگیری آنان با آتش‌نشانان مرد تفاوتی ندارد.

 • چرای دام ۱۳۹۹-۰۷-۰۶ ۱۵:۴۳

  اخراج ۲۰ هزار دام غیر مجاز از مراتع تهران

  تهران-رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات گفت: در طول مدت اجرای مدیریت چرای دام در مراتع ییلاقی لار، ۵۱ فقره پرونده تخلف برای دامداران متخلف تشکیل و حدود ۲۰ هزار رأس دام غیر مجاز از این مراتع اخراج شدند.

 • دسته‌های عزاداری ۱۳۹۹-۰۷-۰۵ ۱۶:۰۷

  دسته روی در تهران روز اربعین ممنوع است

  تهران-مسئول اطلاع رسانی ستاد محرم استان تهران گفت: حرکت دسته‌های عزاداری تهرانی در روز اربعین با توجه به تاکید وزارت بهداشت مبنی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت عزاداران حسینی ممنوع است.

 • زالی ۱۳۹۹-۰۷-۰۲ ۱۹:۳۵

  فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران:

  هفته سختی پیش روی تهران است/ محدودیت‌ها باید برگردد

  فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: به نظر می‌رسد هفته آینده هفته سخت‌تری در تهران در رابطه با بیماری کرونا باشد و حتما باید به سمت اعمال محدودیت‌ها حرکت کنیم.

 • هامون ۱۳۹۹-۰۷-۰۱ ۱۷:۲۵

  کمک اتحادیه اروپا برای احیای تالاب هامون

  تهران-مدیرکل دفتر حفاظت و احیای تالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست گفت:مجامع بین‌المللی از جمله اتحادیه اروپا حدود ۱۰ میلیون یورو برای اجرای این برنامه به ما کمک خواهند کرد.

 • مسکن ۱۳۹۹-۰۷-۰۱ ۱۷:۱۶

  خانه های اعطایی کارکنان شهرداری تهران روی میز دستگاه قضاء

  تهران-مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران با بیان اینکه شهرداری تحت عنوان تعاونی‌ها به کارکنان خود برای تامین مسکن، تخفیف‌های بالا می‌دهد، گفت: ۲۲۰ مورد آپارتمان وجود دارد که با تخفیف ۱۰ تا ۵۰ درصدی منتقل شده که رقم تخفیف عدد بالایی بوده و پرونده آنها تحت پیگیری قضایی است.

 • طرح ترافيك ۱۳۹۹-۰۷-۰۱ ۱۱:۲۷

  اجرای طرح ترافیک در پاییز تغییر نمی‌کند/ یک‌بار خروج از دو طرح همچنان ۱۴:۳۰ به بعد آزاد است

  مدیر واحدساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی شهرداری گفت: ساعات اجرای طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا در پاییز مشابه تابستان و از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ است.

 • تهران ۱۳۹۹-۰۷-۰۱ ۰۹:۵۵

  ونزوئلا: واشنگتن نمی‌تواند مانع برقراری روابط کاراکاس با تهران شود

  وزارت خارجه ونزوئلا در بیانیه‌ای اعلام کرد که آمریکا قادر به ممانعت از برقراری روابط کاراکاس با ایران نیست.

 • تهران ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۱۶:۰۵

  نامه روحانی به وزیر راه برای انتقال پایتخت

  عضو ناظر مجلس در شورای ساماندهی مرکز سیاسی و اداری کشور و تمرکز زدایی از تهران آخرین تصمیمات در زمینه انتقال پایتخت سیاسی-اداری کشور را تشریح کرد.

 • جانشین فرمانده ناجا ۱۳۹۹-۰۶-۳۰ ۱۵:۴۴

  مرزهای چهارگانه ایران و عراق بسته است

  تهران- جانشین فرمانده ناجا با اعلام اینکه مرزهای چهارگانه کاملاً بسته است و هیچگونه ترددی انجام نمی شود، تصریح کرد: سلامت مردم به ویژه زائران برای ما بسیار مهم است.

 • دستگیری ۱۳۹۹-۰۶-۲۶ ۱۷:۵۱

  ۲۵ نفر از کارکنان دهیاری‌های بخش مرکزی ری دستگیر شدند

  تهران- بازپرس شعبه هشتم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ری از دستگیری ۲۵ نفر از کارکنان دهیاری‌های بخش مرکزی ری توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) خبر داد.

 • استاندار تهران ۱۳۹۹-۰۶-۲۵ ۱۶:۱۵

  روز اربعین راهپیمایی نداریم

  تهران- استاندار تهران در مورد مراسم اربعین حسینی گفت: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا در روز اربعین راهپیمایی در استان تهران نداریم.