سکه و طلا

کل اخبار:647

 • ۱۳۹۹-۰۹-۰۴ ۱۸:۲۷

  قیمت سکه، طلا و ارز ۹۹.۰۹.۰۴

  روند نرخ ارز از ابتدای امروز تاکنون در بازارها ریزشی بوده است به طوری که از ظهر امروز تاکنون هر عدد دلار آمریکا با کاهش ۱۰۰ تومانی به قیمت ۲۵ هزار و ۵۰ تومان در صرافی های بانکی معامله می شود.

 • دلار ۱۳۹۹-۰۹-۰۲ ۲۰:۱۰

  اعلام نرخ خرید دلار از مردم/ کاهش قیمت ادامه دارد

  قیمت خرید دلار امروز در صرافی های بانکی به ۲۴ هزار و ۴۵۰ تومان رسید که نسبت به روز قبل کاهشی اندک را نشان می دهد.

 • سکه ۱۳۹۹-۰۹-۰۱ ۱۸:۳۲

  قیمت سکه، طلا و ارز یک آذر

  هر چند قیمت دلار با نوسان بسیار محدودی در کانال 25 هزار تومان روبرو بود اما قیمت سکه تمام بهار افزایشی اندک را تجربه کرد.

 • سکه ۱۳۹۹-۰۸-۳۰ ۱۴:۱۱

  ریزش قیمت سکه و طلا ادامه دارد

  به گفته دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، با توجه به ادامه کاهش قیمت طلای جهانی در طول دو هفته اخیر و به‌ویژه کاهش چشمگیر آن در هفته گذشته و کنترل بازار ارز در داخل، روند نزولی قیمت‌ها در بازار سکه و طلا دیده می‌شود و بازار از اوج قیمتی خود فاصله گرفته و به تعادل رسیده است.

 • شمش طلا ۱۳۹۹-۰۸-۲۸ ۱۹:۵۴

  قیمت طلا کاهش یافت

  به دنبال تحولات مثبت در مورد واکسن کرونا که بار دیگر حرکت در دارایی های ریسک پذیر را شدت داد، قیمت طلا کاهش یافت و هر اونس به 188.08 دلار رسید.

 • طلا و جواهر ۱۳۹۹-۰۸-۲۶ ۲۱:۰۷

  پایداری سکه در سد مقاومتی/آخرین نرخ‌ها

  هر چند انتظار می‌رفت قیمت سکه تمام بهار آزادی امروز بالاخره سد مقاومتی ۱۲ میلیون تومان را کنار بزند و وارد کانال یازده میلیون تومان شود اما افزایش بهای طلا در بازارهای جهانی مانع از تحقق این پیش‌بینی شد.

 • طلا و سکه ۱۳۹۹-۰۸-۲۶ ۱۱:۱۱

  قیمت سکه، طلا و ارز ۹۹.۰۸.۲۶

  در جریان معاملات رسمی هر دلار در صرافی‌ها به نرخ ۲۵ هزار تومان از مشتریان خریداری و ۲۶ هزار تومان فروخته می شود؛ همچنین هر یورو نیز به قیمت ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری و ۳۰ هزار و ۸۰۰ تومان عرضه می شود.

 • سکه ۱۳۹۹-۰۸-۲۴ ۱۸:۱۷

  قیمت سکه و طلا در ۲۴ آبان؛ نرخ سکه افزایش یافت

  قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

 • کاهانی ۱۳۹۹-۰۸-۲۰ ۱۲:۰۲

  یادداشت/

  سقوط ارز و بهانه از دست رفته متولیان کنترل بازار!

  پس از ماه‌ها روند صعودی نرخ ارز و به تبع آن گرانی‌های روزافزون اجناس، کالاها و حتی خدمات، نرخ ارز رو به سقوط گذاشته و آنچنان که از ظواهر امر پیداست این روند نزولی تا چند روز آینده همچنان ادامه خواهد داشت.

 • طلا و دلار ۱۳۹۹-۰۸-۱۹ ۱۸:۴۹

  زلزله در بازار جهانی طلا/ ریزش بزرگ رقم خورد

  در حالی که قیمت‌های طلا با پیروزی بایدن در انتخابات آمریکا تقویت شده بود، روز دوشنبه انتشار خبر موفقیت آمیز بودن واکسن کرونا باعث شد تا قیمت‌ها به شدت سقوط کنند.

 • قیمت دلار و سکه ۱۳۹۹-۰۸-۱۴ ۲۰:۱۴

  قیمت سکه،‌طلا و ارز ۹۹.۰۸.۱۴

  قیمت ارز و سکه دربازار امروز در میانه روز نیز همچنان دستخوش نوسان بود و بازار با نرخی در محدوده ۲۹ هزار تومان فعالیت خود را در یکی زا جساس ترین روزهای بازار به پایان برد.

 • شمش طلا ۱۳۹۹-۰۸-۱۳ ۱۹:۲۶

  قیمت طلا با ترامپ رشد می‌کند یا بایدن؟

  قیمت طلا در کمتر از ۴۰ سال از ۳۵ دلار به ۱۹۰۰ دلار رسیده است. کدام حزب به این افزایش بیشتر کمک کرده است. اقتصاد نیوز با بررسی تمام تغییرات قیمت طلا پاسخ می دهد کارنامه کدام یک از دو حزب اصلی آمریکا، خبر از افزایش بیشتر طلا می‌دهد؟

 • طلای جهانی ۱۳۹۹-۰۸-۱۰ ۲۱:۴۶

  قیمت طلا بعد از انتخابات امریکا

  گر از کارزار انتخاباتی بلافاصله برنده مشخص شود، بازارهای سهام و فلزات گرانبها بلافاصله واکنش مثبت نشان خواهند داد. اما اگر اعلام نتیجه نهایی به چند روز پس از برگزاری انتخابات موکول شود، بورس تحت فشار قرار خواهد گرفت و بسیاری از سرمایه گذاران به سمت نقد کردن سرمایه خود خواهند رفت که این تاثیر بسیار منفی بر بازار فلزات گرانبها نیز بر جای خواهد گذاشت.

 • سکه ۱۳۹۹-۰۸-۱۰ ۱۶:۳۱

  شیب تند ریزش قیمت سکه

  ریزش قیمت انواع سکه و طلا در بازار تهران ادامه دارد.

 • سکه ۱۳۹۹-۰۸-۰۷ ۲۰:۱۱

  ریزش قابل توجه قیمت سکه/ صرافان چه می‎گویند؟

  قیمت سکه تمام بهار آزادی امروز با ریزش قیمت طلا در بازارهای جهانی و کاهش نرخ دلار در بازارهای داخلی بیش از ۸۰۰ هزار تومان کاهش یافت.

 • دلار ۱۳۹۹-۰۷-۳۰ ۰۰:۴۵

  روز سقوط نرخ ها در بازار

  دلار از نفس افتاد

  طوسی

  بازار شاهد سقوط لحظه‌ای و همزمان قیمت دلار و طلاست، ریزش مدام قیمت‌ها تاکنون توانسته دلار را از اوج ۳۲ هزار تومانی خویش تا کانال ۲۶ هزار تومان به پایین کشیده و بیش از ۱۰ درصد نیز از ارزش طلا نزد معامله‌گران بکاهد.

 • طلای جهانی ۱۳۹۹-۰۷-۲۹ ۱۸:۲۸

  طلا در بازارهای جهانی چقدر قیمت خورد؟

  قیمت جهانی طلا در حالی حول ۱,۹۰۰ دلار تثبیت شد که قبل از انتخابات ماه آینده آمریکا سرمایه‌گذاران منتظرند تا خبری از بسته کمک مالی جدید دولت آمریکا به دست آورند.

 • آزادی زندانی ۱۳۹۹-۰۷-۲۶ ۱۰:۰۱

  زنی که به نیت امام رضا(ع) ۸ زندانی دیه را با پول طلاهایش آزاد کرد

  بانوی خیری که با فروش طلاهایش در آستانه شهادت امام رضا(ع) ناجی زندگی هشت زندانی دیه شد و انگیزه‌اش از این کار را تنها ادای دین خود به امام هشتم(ع) دانست که در روزگار تنهایی و ورشکستگی مالی تنها دست‌گیر زندگی او و فرزندانش بود.

 • شمش طلا ۱۳۹۹-۰۷-۲۳ ۱۹:۱۳

  قیمت جهانی طلا افزایش یافت

  قیمت طلا به علت افزایش تقاضای سرمایه گذاران، نگرانی در مورد بهبود اقتصادی جهان و بلاتکلیفی در مورد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ماه آینده افزایش یافت.

 • سکه ۱۳۹۹-۰۷-۲۱ ۱۹:۳۰

  قیمت طلا، دلار، یورو، سکه و ارز امروز ۹۹/۰۷/۲۱

  در حالی که از ظهر امروز در بازار ارز آرامش نسبی برقرار است قیمت ها در بازار طلا در حال بالا رفتن هستند.

 • خرید و فروش طلا و سکه ۱۳۹۹-۰۷-۱۸ ۱۵:۵۸

  بازار سکه و طلا کمی آرام گرفت + آخرین قیمت‌ها

  در این هفته نیم سکه ۱۰۰ هزار تومان و ربع سکه ۵۰ هزار تومان کاهش و سگه گرمی نیز ۱۰۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته‌اند.

 • سکه و دلار ۱۳۹۹-۰۷-۰۸ ۱۶:۲۴

  جدیدترین قیمت طلا، سکه و ارز

  بررسی جدیدترین قیمت طلا، سکه و ارز در بازار نشان می‌دهد که قیمت سکه تمار بهار طرح جدید نسبت به روز گذشته افزایش داشت، اما در معاملات امروز بازار ارز نرخ فروش دلار و یورو با کاهش قیمت مواجه شده است.

 • طلای جهانی ۱۳۹۹-۰۷-۰۴ ۱۲:۴۶

  طلا در مسیر ثبت بزرگترین کاهش هفتگی شش هفته گذشته

  قیمت طلا در معاملات روز جمعه بازار جهانی تحت تاثیر امیدواری به تدابیر محرک مالی بیشتر آمریکا اندکی افزایش یافت اما در مسیر ثبت بزرگترین کاهش هفتگی در بیش از یک ماه اخیر قرار گرفت.

 • شمش طلا ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۲۲:۰۷

  سقوط آزاد قیمت طلا

  با بازگشت دلار، قیمت جهانی طلا در حالی تا پایین‌ترین سطح ۲ هفته اخیر سقوط کرد که سرمایه‌گذاران منتظر سخنرانی سیاست‌گذاران فدرال‌رزرو هستند تا از چشم‌انداز اقتصاد آمریکا مطلع شوند.

 • عطا بهرامی ۱۳۹۹-۰۶-۲۶ ۱۰:۳۴

  اقتصاددان و استاد دانشگاه در گفت و گو با قدس آنلاین:

  بهانه‌های خودروسازان برای گران‌فروشی بیشتر، خنده‌دار است/افزایش نرخ ارز  از هیچ منطق  اقتصادی تبعیت نمی‌کند

  میلاد شکری

  عطا بهرامی گفت: در اقتصاد و در بازار خودرو و ارز با یک عملکرد ثابت نمی‌توان نتیجه متفاوتی گرفت، مدت‌هاست یک کار ثابت را انجام می‌دهیم و انتظار داریم اتفاق دیگری در آن  بیفتد که چنین نمی‌شود.

 • طلا و دلار ۱۳۹۹-۰۶-۲۲ ۱۸:۲۳

  قیمت طلا، دلار، یورو، سکه و ارز امروز ۹۹/۰۶/۲۲

  افزایش قیمت دلار در بازار و رشد تقاضای خرید سکه و طلا در بازار زمینه را برای عبور سکه از مرز روانی 12 میلیون تومان فراهم کرد.

 • سکه ۱۳۹۹-۰۶-۲۰ ۰۹:۴۴

  صعود شبانه سکه تمام/ سکه ۱۲ میلیون تومانی می‌شود؟

  معاملات سکه در پنجمین روز هفته به شکل بسیار هیجانی آغاز شد؛ سکه امامی در ابتدای روز چهارشنبه، ۱۱ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان قیمت خورد که ۲۵۰ هزار تومان بیشتر از نرخ بسته شده روز سه‌شنبه بود.

 • طلای جهانی ۱۳۹۹-۰۶-۱۶ ۲۱:۵۷

  ایران سالی چند تن طلا تولید می‌کند؟

  در مراسم افتتاح فاز توسعه تولید شمش طلا در شهرستان قروه استان کردستان و در بیستمین هفته از پویش «هر هفته الف-ب؛ ایران» اعلام شد ظرفیت تولید شمش طلا در کشوربه 12 تن در سال رسید، یعنی 14 برابر زمانی که در ابتدای دولت فعلی طلا تولید می شد.

 • بازار ۱۳۹۹-۰۶-۱۴ ۰۹:۴۴

  روند نزولی بهای سکه/شنبه طلایی در انتظار بورس

  شواهد در بازار سکه و طلا از کاهش تدریجی نرخ سکه و بازگشت آن به کانال ۱۰ میلیون تومانی خبر می دهند.

 • طلای جهانی ۱۳۹۹-۰۶-۰۵ ۱۷:۴۹

  زور کاهش اونس جهانی به نرخ طلا در ایران نرسید

  رئیس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان گفت: افزایش قیمت سکه در شرایطی رقم خورد که نرخ دلار نیز در بازار ارز تهران افزایش را تجربه کرد، در حالیکه کاهش قیمت طلای جهانی بر بهای سکه تاثیر منفی نداشته، بلکه افزایش قیمت را در این فلز با ارزش شاهد هستیم.