سکه و طلا

کل اخبار:647

 • 1 ۱۳۹۷-۰۵-۰۶ ۱۴:۱۶

  قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۵/۰۶

  هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت ۳میلیون و ۵۴۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۷۷هزار تومان فروخته می‌شود.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۵-۰۳ ۱۴:۰۹

  قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۵/۰۳

  هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت ۳ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۶۸ هزار تومان فروخته می‌شود.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۵-۰۳ ۱۲:۱۸

  واکنش بازار به تغییر رئیس کل بانک مرکزی

  قیمت‌های اولیه از بازار طلا و ارز نشان میدهد که واکنش بازار به تغییر رئیس کل بانک مرکزی مثبت بوده است. قیمت دلار قاچاق و سایر ارزها در بازار آزاد در ساعات نخست بازار با کاهش نسبت به روز قبل همراه بود. همچنین قیمت سکه بهار آزادی که روز قبل از ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عبور کرد به دامنه ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان سقوط کرده است.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۵-۰۲ ۱۵:۰۶

  خرید ۱۸۰میلیون تومان طلا با جعل کارت عابربانک

  سارقی که با شگردی جدید به جعل کارت عابربانک دزدیده شده روی آورده بود با اقدام به موقع ماموران تجسس کلانتری ۱۱۳ بازار ناکام ماند.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۵-۰۲ ۱۲:۰۷

  خروج سرمایه از بازار طلا

  جریان خروج سرمایه از بازار طلا، عامل اصلی تضعیف قیمت این فلز گرانبها در ماه‌های اخیر به‌شمار می‌رود. حجم دارایی‌های صندوق‌های قابل معامله در بورس که با طلا پشتیبانی می‌شود، در ماه ژوئن نزدیک به ۲ درصد افت کرد. در واقع، نزدیک به ۶۷ تن طلا از این صندوق‌ها خارج شده که به معنای کاهش تقاضا، افت جذابیت و نااطمینانی نسبت به بهترین مکان سرمایه‌گذاری در شرایط فعلی است.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۵-۰۲ ۱۱:۰۹

  سکه ۷۰۰هزار تومان حباب دارد/ دلالان بی‎شناسنامه در بازار چه می‎کنند؟

  بسته‌های نامعتبر سیاست‌گذاران و فعالیت دلال‌های بی‌شناسنامه و عدم‌اتکا به توان تولید داخلی از جمله دلایلی است که به حباب سکه دامن می‌زند.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۵-۰۱ ۱۵:۱۳

  عبور قیمت سکه از ۳ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان/ چرا گرانی سکه متوقف نمی‎شود؟

  افزایش قیمت طلا و ارز و البته پیشتازی خریداران سکه آتی همزمان با جریانات روانی موجب شده اند تا سکه از ۳ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان هم عبور کند.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۵-۰۱ ۱۴:۴۹

  قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۵/۰۱

  هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت ۳ میلیون و ۳۴۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۷۳ هزار تومان فروخته می‌شود.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۳۱ ۱۵:۵۳

  جانشین فرمانده ناجا اعلام کرد

  دستگیری ۳۰۰ نفر از مخلان بازار سکه و ارز/ انسداد کانال‌های ملتهب کننده بازار

  جانشین فرمانده نیروی انتظامی از شناسایی و دستگیری حدود ۳۰۰ نفر از افراد مؤثر در ایجاد اختلال و بی‌نظمی در بازار سکه و ارز خبر داد.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۳۱ ۱۲:۱۴

  روزهای جدید در بازار ارز؟

  روز گذشته، قیمت دلار و سکه با عبور از سطوح مقاومتی، به مرزهای جدید وارد شدند. در اولین روز هفته، دلار توانست تا محدوده ۸ هزار و ۵۰۰ تومان صعود کند. دلار که پنج‌شنبه در محدوده ۸ هزار و ۲۸۰ تومان قرار داشت، با افزایش روز ابتدایی هفته از دامنه ۱۴ روزه خارج شد.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۳۱ ۱۱:۵۷

  سیگنال انتظارات به بازار نقدی

  روز گذشته سکه و دلار رکوردهای جدیدی را ثبت کردند؛ سکه به بالای مرز ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رفت و دلار بیشترین قیمت از اوایل تیرماه را به ثبت رساند. برخی فعالان، صعود قیمتی در بازارهای نقدی را ناشی از سیگنال بازار آتی سکه دانستند.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۳۰ ۱۴:۵۲

  قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۴/۳۰

  هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت ۳ میلیون و ۷۶ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۴۵هزار تومان فروخته می‌شود.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۳۰ ۱۳:۴۶

  دلار و سکه به مرزهای حساس رسیدند

  روز پنج‌شنبه، سکه تمام بهار آزادی و دلار روند افزایشی را ادامه دادند تا به مرزهای حساس مقاومتی برسند. در آخرین روز هفته، سکه ۱۱۰ هزار تومان افزایش را به ثبت رساند و روی قیمت ۲ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان قرار گرفت.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۲۸ ۱۱:۳۹

  نقش سکه‌های پیش‌فروش در افزایش قیمت سکه

  روز چهارشنبه، سکه تمام بهار آزادی افزایش دیگری را تجربه کرد و در آستانه کانال ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی به کار خود پایان داد. در پنجمین روز هفته، سکه با ۶۰ هزار تومان افزایش به قیمت ۲ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان رسید.

 • طلا و جواهرات ۱۳۹۷-۰۴-۲۷ ۱۱:۳۴

  رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد در گفتگو با قدس انلاین:

  گرایش زائران به سمت خرید نقره به جای طلا

  قدس آنلاین-رضا طلبی:رئیس اتحادیه طلا و جواهرات مشهد گفت: بازار طلا از نیمه دوم سال ۹۶ راکد است و زائران در بازار مشهد نیز بیشتر به سمت خرید نقره گرایش پیدا کرده اند و از بازار طلا استقبال کمتری دارند و این یک خطر جدی در جهت کسب درآمدهای ناشی از حضور زائران در مشهد می باشد.

 • سکه ۱۳۹۷-۰۴-۲۶ ۱۵:۵۶

  آیا «ح - م»، همان سلطان سکه است؟

  سلطان 2 تُنی از سکه افتاد

  مجید تربت زاده

  خبرش، حالا حالاها، سرد نمی‌شود. داغی اخبار بازار سکه آن قدر هست که با وجود گذشت دو هفته از دستگیری «سلطان سکه » و آن هم در روزهایی که گرمای هوا بیداد می‌کند، باز هم می‌شود حرارت اخبار و حاشیه هایش را حس کرد.

 • 1میلیون و ۵۰۰ هزار سکه ۱۳۹۷-۰۴-۲۶ ۱۴:۱۷

  شایعه دستگیری فرزند امام جمعه مشهد تکذیب شد

  پسر آیت الله علم‌الهدی: هیچ ارتباطی با بازار سکه و ارز ندارم

  قدس انلاین : چند روز گذشته شایعه‌ای درباره دستگیری یکی از همکاران سلطان سکه در مشهد در فضای مجازی مطرح شد که فارس جزئیات آن را بررسی کرده است.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۲۵ ۱۰:۳۶

  وزیر اقتصاد اعلام کرد؛

  شناسایی خریداران عمده سکه/برخورد با سوءاستفاده‌کنندگان ارز مسافری

  وزیر اقتصاد و دارایی ظهر امروز طی سخنانی در جمع مدیران کل و روسای ادارات کل مالیاتی استانها از مطالبه مالیات بر سود اتفاقی برای خریداران عمده سکه و ارز توسط سازمان امور مالیاتی خبر داد.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۲۳ ۱۱:۱۸

  خرید و قاچاق ۳/۵ میلیون سکه به سلیمانیه عراق

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از خروج سه میلیون و ۵۰۰ هزار سکه از کشور و انتقال آن به سلیمانیه عراق خبر داد.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۱۹ ۱۱:۴۴

  کاهش سفته‌بازی در بازار سکه

  محمد کشتی‌آرای از بازگشت ثبات به بازار در نتیجه کاهش سفته‌بازی خبر داد. وی گفت: افت قیمت‌ها به‌دلیل تحولات بازار وکاهش بورس‌بازی و سفته‌بازی رخ داد.

 • 1میلیون و ۵۰۰ هزار سکه ۱۳۹۷-۰۴-۱۹ ۱۱:۲۷

  نماینده مشهد و کلات در مجلس خبر داد؛

  خروج سه میلیون و ۵۰۰ هزار سکه از کشور/بایداین افراد اعدام شوند

  قدس آنلاین: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از خروج خروج سه میلیون و ۵۰۰ هزار سکه از کشور و انتقال آن با سلیمانیه عراق خبر داد.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۱۷ ۱۶:۳۹

  قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۴/۱۷

  هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت ۲میلیون و ۸۶۸هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۵۵هزار تومان فروخته می‌شود.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۱۷ ۱۶:۱۹

  فروشنده سکه زیاد شد/ خریدار نیست

  همزمان با نزدیک‌شدن به آغاز تحویل دور دوم سکه‌های پیش‌فروشی تقاضا برای خرید سکه در بازار کاهش یافته است.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۱۷ ۱۲:۴۱

  کابینه دولت تغییر می کند؟/ تصمیمی که روحانی باید بگیرد

  انتقادات منتقدان دولت و اصلاح طلبان روزگار سختی را در برابر دولت شیخ حسن روحانی قرارداده و تصمیمی که رئیس جمهور باید درباره ترمیم کابینه اش بگیرد.

 • ارز ۱۳۹۷-۰۴-۱۴ ۱۳:۵۸

  سکه به دومیلیون و ۸۷۳ هزار تومان رسید/ یورو ۹۳۸۹ تومان

  امروز در صرافی‌ها، هر قطعه سکه طرح قدیم دو میلیون و ۸۷۳ هزار تومان و سکه طرح جدید دو میلیون و ۶۷۹ هزار تومان به فروش رسید.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۱۲ ۱۵:۵۱

  قیمت سکه امروز ۱۲ تیر ۹۷

  نرخ خرید و فروش سکه در بازار را در اینجا مشاهده کنید.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۱۲ ۱۳:۴۱

  قیمت جهانی طلا امروز ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ |«ترامپ» با همه سر جنگ دارد

  قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱ درصد افزایش به ۱۲۴۲ دلار و ۲۳ سنت رسید.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۱۲ ۱۱:۱۸

  قیمت میوه همانند طلا نوسان دارد

  اسدالله کارگر رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران با اشاره به دلایل تفاوت قیمت میوه در مغازه ها اظهار کرد:از ساعت ۲۱ هر شب تا پاسی از نیمه شب،خرید و فروش میوه در میدان مرکزی آغاز می شود که فروشندگان عمده، هر ساعتی اقلام مختلف میوه را همانند طلا با نرخ های متفاوتی به خریداران عرضه می کنند.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۱۱ ۱۳:۱۵

  قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۴/۱۱

  هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت ۳ میلیون و ۲۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۴۶هزار تومان فروخته می‌شود.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۴-۱۱ ۱۲:۲۳

  خریداران خرد سکه نگران اخذ مالیات

  خبرها حاکی از آن است که سازمان امور مالیاتی به زودی از پیش‌خریداران سکه از بانک مرکزی ، مالیات اخذ خواهد کرد و اسامی افراد نیز از سوی بانک مرکزی روانه باب همایون شده است.