همه‌ی خبرهای امروز
 • تهران، پایتخت جراحی بینی جهان! دیروز ۱۱:۴۰

  کلیپ

  تهران، پایتخت جراحی بینی جهان!

  تعداد عمل های بینی در پایتخت ایران بیشتر از هر شهری دیگری در جهان است. - هزینه ها در تهران بسیار پایین تر از هزینه های اروپاست. - از طرفی با افزایش ناگهانی به عمل های جراحی پلاستیک،تعداد عمل هایی که به دست جراحان نامعتبر انجام میشود،افزایش یافته است. کاری از دپارتمان ترجمه قدس آنلاین

 • هوا هنوز پس است دیروز ۱۰:۴۸

  گفتگو

  هوا هنوز پس است

  محبوب فر، عضو انجمن مخاطرات محیطی در گفت و گو با قدس آنلاین: متاسفانه در ایران؛ شاهد نوعی ناکارآمدی بین هفده سازمان مسوول و متولی کیفیت هوا هستیم.

 • ازدوتج ۱۴۰۰-۱۰-۲۹ ۱۵:۰۳

  گفت و گو

  جزییات تسهیلات ازدواج

  قیطاسی، دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی: - مزدوجینی که از سال ۹۷ ازدواج کرده و تسهیلات نگرفته اند،متقاضی تسهیلات محسوب می شوند. - اگر سن زوجین زیر۲۳ سال باشد،۱۰۰میلیون و اگر بالای ۲۳ سال باشند،۷۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت میکنند.

 • رییسی ۱۴۰۰-۱۰-۲۹ ۰۹:۴۳

  کلیپ

  سفر به روسیه، نقطه عطف مناسبات ایران و روسیه

  رئیس‌جمهور قبل از سفر به روسیه: - در این سفر برای ارتقاء دیپلماسی همسایگی و منطقه‌ای تلاش می‌شود. - این سفر می‌تواند نقطه عطفی بین مناسبات سیاسی، اقتصادی و تجاری ایران و روسیه باشد. - گفت‌وگوهای ایران و روسیه که از کشورهای مهم و پرنفوذ در منطقه هستند می‌تواند برای امنیت، روابط اقتصادی و تجاری منطقه موثر باشد. - رئیسی به دعوت رسمی ولادیمیر پوتین و برای گسترش تعاملات اقتصادی، سیاسی و فرهنگی، عازم روسیه شد. - وزرای امور خارجه، نفت و اقتصاد رئیس‌جمهور را در این سفر همراهی می‌کنند.

 • سد کمال خان ۱۴۰۰-۱۰-۲۹ ۰۹:۳۷

  کلیپ

  رهاسازی آب سد کمال خان به سمت ایران

  با رایزنی‌های ایران و افغانستان در سفر سرپرست وزارت خارجه طالبان به تهران، طالبان دستور بازگشایی دریچه‌های بند کمال‌خان را صادر کرد.

 • دادگاه ویژه برای فرار مالیاتی ۱۴۰۰-۱۰-۲۸ ۱۴:۲۳

  گفت‌وگو

  دادگاه ویژه برای فرار مالیاتی

  غیبی پور، کارشناس حوزه مالیاتی در گفت وگو با قدس: -در فضای کسب‌وکار مالیاتی، ساده‌ترین دادگاهی که تشکیل می‌شود، تخلفی است که در آن عده‌ای از فاکتور خودشان برای دیگران یا از فاکتور دیگران برای خودشان در حد کلان سوءاستفاده می‌کنند. -نوع دیگر فرار مالیاتی مربوط به کسانی می‌شود که کتمان درآمد دارند.

 • عمار؛ سینمای امید ۱۴۰۰-۱۰-۲۸ ۱۴:۱۶

  گفت‌وگو

  عمار؛ سینمای امید

  سهیلی، نویسنده و کارگردان سینما در گفت و گو با قدس: هر جشنواره ای یک رسالت دارد و جشنواره عمار هم رسالت خودش را دارد. این جشنواره نگاه متفاوتی دارد و جشنواره ای متفاوت است.

 • پلاسکو ۱۴۰۰-۱۰-۲۸ ۱۱:۲۸

  کلیپ

  موافقت رهبر انقلاب با شهید خواندن آتشنشانان حادثه پلاسکو

  تشکری هاشمی، عضو شورای شهر تهران: - با اقدامات رئیس مجلس و رئیس بنیاد شهید و درخواست از رهبر انقلاب مبنی بر شهید خواندن در گذشتگان آتشنشان حادثه پلاسکو دقایقی قبل مطلع شدم که ایشان با این درخواست موافقت کردند. - در روزهای آتی پیام و حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی از سوی رئیس بنیاد شهید به خانواده این شهدا اعلان و ابلاغ می شود.

 • اولتیماتوم به بانک ها ۱۴۰۰-۱۰-۲۷ ۱۳:۱۱

  گفتگو

  اولتیماتوم به بانک ها

  دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی گفت: سقف سود سپرده برای همه بانک های دولتی و خصوصی 18درصد است و بیشتر از ان تخلف می باشد.

 • رفع شبهه درباره شخصیت شهید نواب صفوی ۱۴۰۰-۱۰-۲۷ ۱۲:۴۴

  گفت‌وگو

  رفع شبهه درباره شخصیت شهید نواب صفوی

  امینی، پژوهشگر تاریخی اجتماعی در گفت‌وگو با قدس آنلاین: نمی توان شهید نواب را متهم به خشونت کرد.

 • احترام ویژه مادر سه شهید فلسطینی برای مادران شهید ایرانی ۱۴۰۰-۱۰-۲۶ ۱۶:۰۱

  گفتگو

  احترام ویژه مادر سه شهید فلسطینی برای مادران شهدای ایرانی

  حجت الاسلام معصومی ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: نقش مادران و همسران شهدا درجامعه باید زنده نگه داشته شود.

 • آغاز اردوهای راهیان نور ۱۴۰۰-۱۰-۲۶ ۱۴:۴۴

  گفت و گو

  آغاز اردوهای راهیان نور

  رئیس سازمان اردویی و راهیان نور سپاه امام رضا (ع) در گفت‌وگو باقدس آنلاین از آمادگی یادمان های عملیاتی دفاع مقدس در جنوب برای پذیرایی از کاروان های راهیان نور خبر داد. سرهنگ پاسدار «محسن سهیل» افزود: امروز 26 دی ماه یادمان شلمچه پذیرای دانش آموزان است و اردوهای راهیان نور رسما پس از دو سال دوباره از سر گرفته می شود. اولین گروه دانش آموزان خراسانی هم بهمن ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی به اردوهای راهیان نور اعزام خواهند شد.

 • رسانه‌های بیگانه چگونه در فضای مجازی عملیات می‌کنند؟ ۱۴۰۰-۱۰-۲۶ ۱۳:۳۹

  موشن گرافیک

  رسانه‌های بیگانه چگونه در فضای مجازی عملیات می‌کنند؟

  رسانه‌های غربی با هدف آسیب رساندن به کشورهای دیگر به وجود آمده‌اند و با سرمایه‌های کلانی که برای ساخت اکاذیب در نظر گرفته‌اند سعی دارند با تأثیر بر باورهای مخاطبان خود، اطلاعات کذب و نادرست را به آن‌ها القا کرده و مطابق با اهداف از پیش تعیین شده خود در جهت تشویش اذهان عمومی اقدام کنند. بهتر است با آگاهی و افزایش سواد رسانه‌ای، بدون توجه به اخبار کذب بیگانه در حفظ آرامش کشور سهیم باشیم.

 • قیمت دلار در سال آینده ۱۴۰۰-۱۰-۲۵ ۱۶:۳۱

  پادکست

  قیمت دلار در سال آینده

  روح الله ایزدخواه، عضو کمیسیون صنایع و معادن در گفت و گو با قدس آنلاین قیمت دلار در سال آینده را ارزیابی کرد.

 • کشتی ۱۴۰۰-۱۰-۲۴ ۰۲:۲۰

  گفت و گو

  مقام های برتر مسابقات کشتی کشور بــه مــسابـــقات آسیایی می رونـــد

  مجید خدایی عضو کمیته فنی مسابقات کشتی آزاد کشور گفت: نفرات برتر در مسابقات کشتی آزاد کشور به مسابقات آسیایی اعزام می شوند.

 • باید به روزی برسیم که پلیس ما پلیس نمونه برای همه ملل باشد. ۱۴۰۰-۱۰-۲۳ ۱۵:۴۵

  گفتگو

  شاخصه های پلیس ارزشی

  رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی در گفتگو با قدس آنلاین گفت: باید به روزی برسیم که پلیس ما ، پلیس نمونه برای همه ملل باشد.

 • نقشه راه رشد غیرتورمی ۱۴۰۰-۱۰-۲۳ ۱۴:۳۹

  گفتگو

  نقشه راه رشد غیرتورمی

  وزارت اقتصاد با رونمایی از نقشه راه رشد غیرتورمی اعلام کرده برای مهار پایدار تورم، رفع ناترازی بودجه، رشدآفرینی و رونق تولید، تأمین مالی پروژه‌های پیشران و انضباط‌بخشی به خلق پول بانکی در دوره‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت خیز برداشته است.

 • قصه زندگی <<فاتح>> درکتاب << ناهمزاد>> ۱۴۰۰-۱۰-۲۳ ۱۳:۲۹

  در گفت و گوی قدس آنلاین با مجید تربت زاده مطرح شد:

  قصه زندگی <<فاتح>> درکتاب << ناهمزاد>>

  هم زمان با ایام سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در در کنگره بین المللی جبهه مقاومت،و با حضور سردار اسماعیل قآنی فرمانده سپاه قدس از مجموعه کتاب سه جلدی «قصه فاطمیون» با عناوین «ناهمزاد»، «عزیزم ذوالفقار» و «آذرگون» که از سوی به‌نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) منتشر شده ، در مشهدرونمایی شد. در کتاب «ناهمزاد»، قصه زندگی شهید رضا بخشی(فاتح) جانشین فرمانده لشکر فاطمیون است که در ۹ اسفند ۱۳۹۵ در «تَل‌قرین» سوریه و در نزدیکی مرزهای فلسطین اشغالی به شهادت رسید؛ روایت شده است. مجید تربت زاده نویسنده و روزنامه نگار، تالیف کتاب«ناهمزاد»، درباره شهید رضا بخشی(با اسم جهادی فاتح) از شهدای مدافع حرم را برعهده داشته است.

 • آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری ایران اسلامی به صورت سرزده وارد شهر هشتبندی از توابع شهرستان میناب شد و با مردم گفتگو کرد. ۱۴۰۰-۱۰-۲۳ ۱۱:۱۱

  کلیپ

  رئیس جمهور به صورت سرزده وارد هشتبندی شد

  آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری ایران اسلامی به صورت سرزده وارد شهر هشتبندی از توابع شهرستان میناب شد و با مردم گفتگو کرد.

 • آتش‌سوزی گسترده در یک واحد صنعتی اشتهارد ۱۴۰۰-۱۰-۲۳ ۱۰:۳۹

  کلیپ

  آتش‌سوزی گسترده در یک واحد صنعتی اشتهارد

  مدیرکل مدیریت بحران استان البرز گفت : - آتش‌سوزی در یک واحد کارخانه تصفیه روغن در مرز بین استان‌های البرز و قزوین رخ داده است. - از دقایق اولیه این حادثه آتش‌نشانان از ایستگاه‌های اشتهارد و شهرک صنعتی و کوثر برای اطفای حریق به محل حادثه اعزام شدند.

 • ارادت شیعیان ترکیه به امام مهربانی ها ۱۴۰۰-۱۰-۲۲ ۱۷:۲۱

  چهارشنبه های امام‌ رضایی

  ارادت شیعیان ترکیه به امام مهربانی ها

  « موسی ایازتکین»، دبیرکل اتحادیه جهانی علمای جعفری ترکیه در گفت و گوی اختصاصی با قدس آنلاین: حدود 6 سال قبل شب میلاد امام رضا(ع) ما از پشت بام حرم مطهر برنامه زنده برای شبکه های شیعی و علوی ترکیه پخش کردیم که بازتاب فراوان در جامعه ترکیه داشت و پیام های زیادی به برنامه می آمد که ما تاکنون چنین چیزی ندیدیم و بعد آن من به چشم خودم دیدم که کاروان های زیارتی زیادی از اهل سنت و علوی های ترکیه برای زیارت امام رضا(ع) به ایران آمدند. شیعیان و علویان ترکیه امام رضا(ع) را با لقب غریب الغربا می شناسند.

 • شاها نظر کن گوشه‌ای بر زائر دلخسته‌ات... ۱۴۰۰-۱۰-۲۲ ۰۹:۳۶

  چهارشنبه های امام رضائی

  دارالشفای من تویی

  شاها نظر کن گوشه‌ای بر زائر دلخسته‌ات...

 • امیر عبدالهیان ۱۴۰۰-۱۰-۲۱ ۲۰:۴۶

  کلیپ

  وزیر امور خارجه کشورمان:همسایگان ایران حق دارند در جریان تحولات مذاکرات در وین قرار بگیرند

  وزیر امور خارجه با اشاره به اینکه برخی طرف‌ها در مذاکرات وین تلاش دارند با انتقال نادرست مطالب به همسایگان ما موجبان نگرانی آن‌ها را فراهم کنند، گفت: همسایگان ما حق دارند در جریان تحولات و آنچه در وین می‌گذرد قرار گیرند و ما روایت خودمان را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهیم.

 • اجرای توافق تبادل اسرا اولویت حماس است ۱۴۰۰-۱۰-۲۱ ۲۰:۳۲

  کلیپ

  اجرای توافق تبادل اسرا اولویت حماس است

  اسماعیل هنیه در پاسخ به قدس گفت : اجرای توافق تبادل اسرا اولویت حماس است .

 • فعلا مسئله استیضاح وزیرصمت جدی نیست ۱۴۰۰-۱۰-۲۱ ۱۵:۴۲

  گفتگو

  فعلا مسئله استیضاح وزیرصمت جدی نیست

  ایزدخواه، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: فعلا مسئله استیضاح وزیرصمت جدی نیست . -وزیر صمت نباید با افزایش 18درصدی قیمت خودرو موافقت می کرد -دوشرکت فعلی خودروسازی ظرفیت سرمایه گذاری بیشتر از این را ندارند -خودروسازان جدید در کشور اغاز به کار خواهند کرد

 • نحوه تعیین تعرفه برق مشترکان داخلی ۱۴۰۰-۱۰-۲۱ ۱۵:۳۲

  گفتگو

  نحوه تعیین تعرفه برق مشترکان داخلی

  سخنگوی صنعت برق در گفتگو با قدس آنلاین تشریح کرد:برای مشترکینی که میزان مصرفشان بالاتر از الگوی مصرف باشد تعرفه به صورت پلکانی و افزایشی خواهد بود

 • مدیرکل امورمالیاتی خراسان رضوی  نحوه دریافت مالیات از دستگاه های کارتخوان را تشریح کرد. ۱۴۰۰-۱۰-۲۱ ۱۰:۴۷

  گفتگو

  نحوه دریافت مالیات از دستگاه های کارتخوان

  مدیرکل امورمالیاتی خراسان رضوی ، نحوه دریافت مالیات از دستگاه های کارتخوان را تشریح کرد.

 • امیر عبدالهیان ۱۴۰۰-۱۰-۲۱ ۰۹:۳۲

  گفتگو

  عبدللهیان: سفر به عمان و قطر در راستای تحکیم سیاست همسایگی دولت سیزدهم است

  وزیر امور خارجه کشورمان: - در حوزه اقتصادی بحث اثرگیری لنج های دو کشور برای تبادل کالا مورد توجه قرار گرفت. - همچنین در ارتباط با از سرگیری برخی پروازهای ایران ایر و عمان ایر گفتگو و توافق انجام شد.

 • هرچه تعجب برانگیزتر، غیرقابل اعتمادتر ۱۴۰۰-۱۰-۲۰ ۱۳:۳۷

  گفتگو

  هرچه تعجب برانگیزتر، غیرقابل اعتمادتر

  آموزش صحیح استفاده از فضای مجازی از مسائل مهمی است که در کشور ما باید بیشتر از هر مسئله دیگری موردتوجه قرار گیرد. برخی افراد سودجو برای داشتن دنبال کننده بیشتر شایعاتی را در فضای مجازی نشر می‌دهند که باعث از بین رفتن آرامش جامعه می‌شود. بهترین راه این است که مخاطبان شبکه‌های اجتماعی برای دوری از نگرانی و تشویش ذهنی فقط اخبار را از منابع رسمی و معتبر دنبال کنند.

 • ارز ۱۴۰۰-۱۰-۲۰ ۱۲:۳۳

  گفتگو

  یارانه نقدی شوک تورمی حذف ارز ترجیحی را جبران نمی کند

  ایزدخواه ، عضو کمیسیون صنایع در گفتگو با قدس آنلاین:

  تمام درآمد دولت از حذف ارزترجیحی حدود 200 هزار میلیارد تومان است مبنای توجه دولت به حذف ارز4200تومانی اقتصاد پولی دولت قبلی و جبران کسری بودجه است