همه‌ی خبرهای امروز
 • فرح پهلوی و محمد رضا پهلوی ۱۴۰۱-۰۳-۰۵ ۱۳:۳۲

  پادشاهی که در حد دندان‌کشیدن ساده هم به هم‌میهنانش اعتماد نداشت

  یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: دندانپزشک از سوئیس آمد و بعد نیم‌ساعت دندان اعلیحضرت را کشید و تامام...!!! (خاطره اسدالله علم ۱۳خرداد ۴۸)

 • توییت ۱۴۰۱-۰۳-۰۵ ۱۲:۰۶

  نیروی داوطلب امدادی که آسیب می‌بیند، ولی نمی‌رود

  محمد مالی، فعال رسانه‌ای با انتشار تصویری در توییتر نوشت: ‏نیروی داوطلب امدادی فقط این کاکای آبادانی. آسیب می‌بیند ولی نمی‌رود.

 • خشونت در آمریکا ۱۴۰۱-۰۳-۰۵ ۱۲:۰۳

  این قتل‌ها مربوط به سوراخ شدن لایه اُزونه!

  یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: فقط سال ۲۰۲۱ بیشتر از ۳۰۰ سیاهپوست بدست پلیس آمریکا کشته شدن که از این تعداد بیشتر از یک‌چهارمشون حتی مسلح هم نبودن! البته این به نژادپرستی تو آمریکا ربط نداره؛ مربوط به سوراخ شدن لایه اُزونه.

 • پهلوی ۱۴۰۱-۰۳-۰۴ ۱۳:۲۵

  من‌وتو آدماش همیشه همین طوری اخبار میدن به شما

  یک کاربر توئیتر در صفحه شخصی خود نوشت: ‏منوتو آدماش همیشه همین طوری اخبار میدن به شما.

 • سلام فرمانده ۱۴۰۱-۰۳-۰۴ ۱۳:۲۱

  ‌تزریق ایدئولوژی فقط برای مسلمونا اشکال داره؟

  یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: این مادر از مدرسه دخترش تو کالیفرنیا به دلیل شستشوی مغزی و تشویق به شرکت تو کلوپ‌های همجنسگرایان که منجر به افسردگی شدید و خودکشی دخترش شده شکایت کرده! تزریق ایدئولوژی فقط برای مسلمونا اشکال داره؟!

 • آمریکا ۱۴۰۱-۰۳-۰۴ ۱۳:۱۷

  همدلی دانشجویان آمریکایی با فلسطین

  یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: ‏تعدادی از دانشجویان دانشگاه جرج تاونِ آمریکا در مراسم جشن فارغ التحصیلی که با حضور بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا برگزار شد، با برشانه انداختن چفیه فلسطینی و در دست داشتن پرچم فلسطین و عکس شیرین ابوعاقله که بدست نظامیان صهیونیست بشهادت رسید، همدلی بافلسطین رو بنمایش گذاشتند.

 • متروپل ۱۴۰۱-۰۳-۰۳ ۱۵:۰۲

  شرافت مهندسی!

  یک کاربر توئیتر در صفحه شخصی خود نوشت: اولین چیزی که در مهندسی یاد می گیری اینکه جوری طراحی کن و بساز که انگار خانواده خودت میخوان بشنن که بهش میگن «شرافت مهندسی». چیزی که سازنده متروپل نداشت.

 • متروپل ۱۴۰۱-۰۳-۰۳ ۱۳:۲۴

  تایید هویت مالک برج متروپل در میان قربانیان این حادثه

  مهدی کشت‌دار مدیرعامل خبرگزاری قوه قضاییه به نقل از دادستان مرکز خوزستان در توییتر نوشت: با توجه به‌ کشف اسناد هویتی حسین عبدالباقی، مالک برج متروپل و یکی از متهمین اصلی پرونده در البسه‌ یکی از قربانیان حادثه که غیرقابل تشخیص بوده، دستور تشخیص هویت متوفی از طریق واحد تشخیص هویت ناجا و پزشکی قانونی صادر شد که هویت وی مورد تایید قرار گرفت.

 • ابادان ۱۴۰۱-۰۳-۰۳ ۱۱:۱۹

  وقتی گندکاری مدیرای روحانی از یه جا دیگه آوار میشه

  یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: ‏رییسی تا میاد آواربرداری کنه، گندکاری مدیرای روحانی از یه جا دیگه آوار میشه…

 • صیاد خدایی ۱۴۰۱-۰۳-۰۳ ۰۹:۵۷

  روایت میثم مطیعی از وضعیت مالی شهید صیاد خدایی

  میثم مطیعی، مداح در توییتر نوشت: یکی از رفقای نزدیک ‎شهید صیاد خدایی امشب به من می‌گفت که همه پراید را دیدند، ولی کسی خبر ندارد بعد از ۳۳ سال خدمت هنوز مستأجر است. تازه این ماشین هم برای خودش نبود.

 • خون ۱۴۰۱-۰۳-۰۳ ۰۹:۴۹

  این افراد هموطن نیستن؛ کفتارند

  یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: دسته ای از مردممون وقتی میبینن بر اثر حادثه ای، خونی از هموطنشون رفته اینجوری ساعتها در صف وایمیستن تا خون بدن و کمک کنن زنده بمونه. یک عده هم هستن که وقتی بوی این خون رو حس میکنن دعا میکنن تعداد فوتیا و مجروحین بیشتر بشه تا باهاش دلار کاسبی کنند. گروه دوم هموطن نیستن کفتارند.

 • سلام فرمانده ۱۴۰۱-۰۳-۰۲ ۱۲:۳۱

  ایران با براندازان طرف است یا تروریست‌ها؟

  یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: ‏ما با براندازی که در پی تغییر یک حکومت است طرف نیستیم با گونه ای تروریست طرفیم که برای عملیات تروریستی در کشور شادی می کنند.

 • صیاد خدایی ۱۴۰۱-۰۳-۰۲ ۱۱:۳۴

  بذرپاش: همین خون‌ها و اشک‌ها ملتی را اینقدر رعنا کرده

  مهرداد بذرپاش، رئیس دیوان محاسبات کشور در توییتر نوشت: مادری در طواف قربانگاه. هِی "بُنَیَّ بُنَیَّ" می‌گوید... همین خون‌ها و اشک‌ها ملتی را اینقدر رعنا کرده و انقلاب مظلوم و مقتدر را تا به اینجا رسانده است.

 • سلام فرمانده ۱۴۰۱-۰۳-۰۲ ۱۱:۲۹

  چه‌ جور آدمی میتونه آرزوی مرگ این بچه‌ها رو بکنه؟

  یک کاربر فضای مجازی در واکنش به توییت یک برانداز در توییتر نوشت: ننه باباهای منافق اینا دهه شصت اتوبوس شرکت واحدو با بچه های نوزاد توش آتیش می زدن. اینام توله های پس انداخته همونان که فعلا" دستشون به جایی نمی رسه فقط می تونن واسه بچه های معصوم آرزوی مرگ کنن.

 • شهید صیادخدایی ۱۴۰۱-۰۳-۰۲ ۱۱:۲۶

  علت ترور شهید خدایی از دید رحیم پور ازغدی

  حسن رحیم‌پور ازغدی طی توییتی نوشت: ‏این نگاه و این پیکر خونین و این پراید نشان می‌دهد که سرهنگ سپاه قدس و مجاهد مدافع حرم کیست؟ و با تروریزم دولتی آمریکا و صهیونیزم در منطقه چه کرده که در میدان، حریفش نبودند.

 • شیرخشک ۱۴۰۱-۰۳-۰۱ ۱۴:۳۸

  یه وقت زشت نباشه قدرت اول دنیا محتاج شیرخشک شده؟!

  یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: ‏بایدن از ارتش آمریکا درخواست کرده تا با هواپیما شیرخشک وارد کنن و اسم اینکار رو هم عملیات پرواز شیر خشک گذاشن. میگم یوقت زشت نباشه قدرت اول دنیا محتاج شیرخشک شده؟!

 • معلم ۱۴۰۱-۰۳-۰۱ ۱۲:۲۱

  همین دختران ناشناس آینده کشور را می‌سازند

  دانیال معمار، فعال رسانه‌ای در توییتر نوشت: ‏سه دانشجو هستند و مثل همه دانشجویان برای آینده خود هزار نقشه دارند. اما میان همه این دغدغه‌ها، آنها داوطلبانه خودشان را وقف سوادآموزی کودکان کار در محله شوش کرده‌اند.

 • ورزش ۱۴۰۱-۰۲-۳۱ ۱۵:۳۸

  واکنش وزارت ورزش به شائبه اخذ سند خانه از ورزشکاران

  درحالی که گفته‌ می‌شود وزارت ورزش و جوانان برای اعزام ورزشکاران به سفرهای برون‌مرزی به دنبال اخذ سند خانه و دریافت ضمانت است اما سرپرست اداره کل روابط‌عمومی وزارت ورزش و جوانان با انتشار توئیتی، نسبت به این ادعا واکنش نشان داد و این خبر را تکذیب کرد.

 • ترانه علیدوستی ۱۴۰۱-۰۲-۳۱ ۱۵:۳۵

  خانم علیدوستی! زمان روحانی به فکر عزا گرفتن برای ملت نبودین؟!

  کاربرفضای مجازی در توییتر نوشت: ‏اون موقعی که از روحانی حمایت می کردین به فکر عزا گرفتن برای ملت نبودین؟! اجازه بدین باور نکنیم خانم علی دوستی!

 • استقلال ۱۴۰۱-۰۲-۳۱ ۱۴:۳۱

  واکنش استراماچونی به قهرمانی استقلال

  آندره استراماچونی سرمربی پیشین و ایتالیایی استقلال با انتشار پیامی در صفحه مجازی خود قهرمانی زودهنگام آبی پوشان در لیگ برتر را تبریک گفت.

 • رئیسی ۱۴۰۱-۰۲-۳۱ ۱۴:۲۵

  رئیسی این ظرفیت مردمی را می‌تواند شکوفا کند +فیلم

  یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: مرزنشینان کُرد، تُرک، عرب، بلوچ همواره در صف مقدم دفاع از ایران در برابر دشمن هستند، بالقوه کردن ظرفیت اقوام به شکل درست، ایجاد فرصت برای کشور در برابر تهدید است، رئیسی نشان داده این ظرفیت مردمی را میتواند شکوفا کند.

 • خاندوزی ۱۴۰۱-۰۲-۳۱ ۱۴:۲۲

  صورت‌های مالی شرکت‌های غیر دولتی منتشر می‌شود

  وزیر امور اقتصادی و دارایی نوشت: فردا و به مناسبت سالگرد سیاست‌های کلی اصل ۴۴، صورت‌های مالی شرکت‌های غیر دولتی برای اولین بار در کدال منتشر خواهد شد.

 • گندم ۱۴۰۱-۰۲-۳۱ ۰۹:۴۳

  جنگ جهانی گندم سنگر خودکفایی بگیرید

  زهرا چیذری

 • اخلاق ۱۴۰۱-۰۲-۲۸ ۱۴:۱۴

  کیو دیدی موقع طلاق بیاد بگه چون زشته میخوام طلاقش بدم؟

  یک فعال توئیتری در صفحه شخصی خود نوشت: کیو دیدی موقع طلاق بیاد بگه چون زشته میخوام طلاقش بدم؟

 • فارس ۱۴۰۱-۰۲-۲۸ ۱۱:۵۲

  اعتراف جالب مشاور سیاست خارجی ترامپ درباره نظام ایران

  یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: ولید فارِس، مشاور سیاست خارجی ترامپ گفته بعد از سال‌ها مطالعه بر روی حکومت ایران از آغاز شکل‌گیری‌اش تا کنون جمع‌بندی من در مقطع کنونی این است که نظام ایران پیروز شده است.

 • آمریکا ۱۴۰۱-۰۲-۲۷ ۱۶:۳۸

  دفاع از حقوق ایرانیان به سبک آمریکا

  کاربرفضای مجازی در توییتر نوشت: ‏۱۶ ماه است دارند از مردم ایران حمایت می‌کنند. فروش نفت و معاملات غذا-دارو را زیر ضربه بردند تا ایرانیان گرسنه بمانند. صنایع را هدف قرار دادند تا مردم شغل و درآمدشان را از دست بدهند.

 • استاد فاطمی‌نیا ۱۴۰۱-۰۲-۲۷ ۱۱:۳۹

  با آبروی کسی بازی نکنید

  یک فعال توئیتری در صفحه شخصی خود به بیان نصیحتی از زبان آبت الله فاطمی نیا پرداخت و نوشت: «با آبروی کسی بازی نکنید».

 • ایران و امارات ۱۴۰۱-۰۲-۲۷ ۱۰:۴۰

  توییت امیرعبداللهیان درباره روابط جدید ایران و امارات

  امیرعبداللهیان در توییتر نوشت: صفحه جدیدی در روابط جمهوری اسلامی ایران و ‎امارات گشوده شد. به گرمی دست همسایگان خود را می فشاریم. گرمی روابط همسایگان، دشمنان منطقه را مایوس می سازد.

 • دهه 90 ۱۴۰۱-۰۲-۲۷ ۱۰:۳۷

  دهه نودی‌های برانداز استکبار جهانی

  یک کاربر فضای مجازی با انتشار تصویری در توییتر نوشت: ‏حضور انبوه براندازان دهه ۹۰ استکبار جهانی با ندای ‎سلام فرمانده در میدان شهدای مشهد.

 • کودکان غرب ۱۴۰۱-۰۲-۲۷ ۱۰:۳۳

  چقدر این عکس ناراحت کننده است

  یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: غرب وحشی جائیه که رو بدن بچه یکساله خالکوبی میکنن!! اما بعد میان از شیوه فرزند داری اسلامی ایراد میگیرن! چقدر این عکس ناراحت کننده است.