یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۹

مرگ مشکوک متهم به آدم ربایی در راه آگاهی

قدس آنلاین: مأموران اداره آگاهی در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت مرگ مشکوک یکی از متهمان در حال انتقال به بازداشتگاه را اعلام کردند. پس از ثبت این موضوع پرونده به شعبه ششم دادسرای جنایی ارسال شد.

متهم

ساعت ۲۰ پنج شنبه شب گذشته مأموران اداره آگاهی در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند که در حال انتقال متهمان به بازداشتگاه مرکزی اداره آگاهی بوده‌اند که یکی از متهمان به طرز مشکوکی فوت می‌کند.

با اعلام این خبر بلافاصله بازپرس مدیر روستا از دادسرای جنایی در محل حادثه حاضر شد. افسر پرونده این متهم  به بازپرس گفت: روز گذشته خانمی در مراجعه به اداره یازدهم آگاهی تهران اعلام کرد که فرزندش را ربوده‌اند. او ماجرا را اینگونه تشریح کرد که با مردی در اینترنت آشنا شده بودم. آشنایی ما هنوز پا نگرفته بود که او درخواست‌های غیر اخلاقی‌اش را مطرح کرد و من زیر بار نرفتم تا اینکه امروز با من تماس گرفت و گفت که پسرم را از مدرسه ربوده و به مخفیگاه خود برده است، حالا هم  از من ۱۰۰ میلیون تومان می‌خواهد. تا بدون اینکه به پسرم آسیبی بزند او را آزاد کند.

پس از تشکیل پرونده موضوع این آدم ربایی با صدور دستور قضایی رسیدگی به این پرونده در اختیار مأموران اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفت و با هماهنگی‌های به عمل آمده موفق شدیم با همکاری شاکی با شخص آدم ربا در محدوده دماوند قرار بگذاریم. زمانیکه برای دستگیری متهم به دماوند رفتیم پس از تعقیب و گریزی  پلیسی موفق به دستگیری متهم آدم ربا شدیم. در جریان تعقیب و گریز پلیسی هیچ آسیبی به متهم نرسید و او صحیح و سالم به دادسرا منتقل شد و از سوی بازپرس پرونده برای متهم آدم ربا دستور بازداشت موقت صادر شد. در زمان بازگشت متهم به اداره آگاهی  مأموران در تماس با  اداره یازدهم اعلام کردند که متهم فوت کرده است. بعد از این جریان او را به اینجا آوردیم و با شما تماس گرفتیم تا موضوع در دست بررسی قرار بگیرد. با توجه به سابقه‌ای که ما از این آدم ربا به دست آورده‌ایم متوجه شدیم او پیشینه مرض قلبی دارد و از طرفی هم اعتیاد به مواد مخدر داشته است.

با ثبت این موضوعات در پرونده، به دستور بازپرس مدیرروستا جسد به پزشکی قانونی منتقل شد تا علت دقیق مرگ مشخص شود و با اینحال تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد.

برچسب‌ها

نظر شما