سه‌شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۳

با حضور وزیر آموزش و پرورش؛

سامانه آموزش از راه دور در آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان افتتاح شد

وزیر آموزش

زاهدان- سامانه آموزش از راه دور «P.T.M.P» آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با دستور وزیر آموزش و پرورش در زاهدان افتتاح شد.

به گزارش قدس آنلاین، سامانه آموزش از راه دور «P.T.M.P» آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان دقدیقی پیش با دستور وزیر آموزش و پرورش در سالن اجتماعات آموزش و پرورش استان از طریق ویدئو کنفرانس در شهرستان‌های زاهدان، زابل و نیکشهر افتتاح شد.

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در حاشیه مراسم افتتاح این سامانه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: این سیستم، سیستم «موبایل لرنینگ» است که سبب ارتباط جامع در آموزش و پرورش استان می‌شود.

علیرضا نخعی افزود: هدف از راه‌ندازی این سیستم یادگیری از طریق تلفن همراه، برگزاری آموزشی دوره‌های ضمن خدمت برای معلمان، برگزاری ویدئو کنفرانس از طریق تلفن همراه و توصییه و تبیین طرح‌ها و برنامه‌های آموزش و پرورش استان برای معلمان  است.

وی گفت: از طریق این سیستم ۳۸۰۰۰ نفر در سطح استان تحت پوشش یادگیری و آموزش از طریق تلفن همراه قرار می‌گیرند.

استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه افتتاح این سامانه، در جمع فرهنگیان استان توجه به نقش محوری معلمان را مهم دانست و گفت: اگر توسعه در نقش هر منطقه مهم است، پس همه باید بدانیم که محور توسعه در هر جامعه معلمان هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.