سه‌شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۰

وزیر اطلاعات در همایش مدیران حراست ها:

تاکید بر گسترش دست گیری جای مچ گیری/حراست، بازوی پر توان وزارت

علوی

وزیر اطلاعات در شصت و پنجمین همایش حراست ها بر گسترش فرهنگ دست گیری به جای مچ گیری در مجموعه دستگاه های اطلاعاتی تاکید کرد.

به گزارش قدس آنلاین، حجت الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات در شصت و پنجمین همایش حراست ها که با عنوان «تحول، کارآمدی و انسجام سازمانی در حراست ها» برگزارشد، بر ارتقای نقش پیشگیرانه و تقویت جنبه نرم افزاری آنان در مواجهه با تخلفات اداری  و انحرافات تاکید کرد.  

وی از فرصت سوزی ها و اتلاف وقت در مجموعه نظام را از جمله وظایف مجموعه های اطلاعاتی و حراست ها دانست و افزود: هنر این است که همچون مراکز بهداشتی و درمانی قبل از اینکه کار به اتاق عمل و جراحی برسد، با تدابیر پیشگیرانه و بهره گیری از روش های نرم افزاری مشکلات فعالان اقتصادی، فرهنگی، اداری و کارکنان دستگاه ها را برطرف کنیم.  

علوی گسترش فرهنگ دست گیری به جای مچ گیری در مجموعه دستگاه های اطلاعاتی و حراستی را امری ضروری دانست و گفت: گزارش ها از کاهش کاستی ها و مشکلات در مقایسه با ۴ سال گذشته حکایت دارد که نشان از کم شدن حاشیه ها، اخلاقی تر و شرعی تر شدن فعالیت هاست.  

وی همچنین به مراعات حقوق عامه مردم در درون نظام اشاره کرد و افزود: در کنار ترویج حق، باید به افرادی که زیر چتر نظام اسلامی هستند خدمت کرد وخدمتگزار همه شهروندان بود.

وزیر اطلاعات جلوگیری از هدر رفت انرژی مدیران، کاهش بروز اختلافات و افزایش دقت، سرعت و کیفیت اقدامات اطلاعاتی و ارزیابی و تحلیل گزارش ها را از ثمرات تشکیل فرماندهی واحد در حراست ها دانست و افزود: مجموعه حراست های کل کشور همچون بازویی پر توان برای وزارت اطلاعات عمل خواهد نمود و سرفصل جدیدی در عرصه خدمت با کارنامه درخشنده تر از گذشته ارائه خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.