سه‌شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱

وزیر بهداشت:

اورژانس هوایی با توجه به ضرورت منطقه راه اندازی خواهد شد

کرمان - وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با حضور در بهشت زهرای بم به قربانیان زلزله سال ۸۲ ادای احترام و چند طرح بهداشتی درمانی را در بم و بروات افتتاح کرد.

وزیر بهداشت در بم

به گزارش قدس آنلاین، با حضور دکتر قاضی زاده هاشمی بهره برداری از مرکز ال دی آر( بلوک زایمانی ) با۱۱ اتاق مجهز و ۸۶۶ مترمربع زیربنا از جمله طرحهای افتتاحی است .

همچنین پایگاه اورژانس جاده ای بروات با زیربنای حدود ۵۰۰ مترمربع و ۶ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

این پایگاه به سوله بحران و تعمیرگاه آمبولانس مجهز است.

دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نیکزادی نماینده مردم شرق استان در مجلس، مشکی فرماندار نرماشیر، دکتر مکارم رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم، ایران نژاد امام جمعه نرماشیر و جمعی ازمسئولان شهرستان، از بیمارستان جواد الائمه (ع) شهرستان نرماشیر بازدید کردند.

بر اساس این گزارش، این بیمارستان ۶۴ تختخوابی تا کنون ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد و مردم از خدمات آن بهره خواهند برد.

همچنین با حضور وزیر بهداشت، اتاق های تک نفره VIP زایمان طبیعی و محل زیست پزشکان بیمارستان پاستور بم افتتاح شد و نخستین نوزاد با زایمان طبیعی و توسط ماماهای بخش جدید LDR دیده به جهان گشود.

وزیر بهداشت ودرمان همچنین در جلسه بررسی مشکلات دانشگاه علوم پزشکی شرق استان گفت: برای تکمیل وتجهیز سه بیمارستان ریگان فهرج ونرماشیر ۱۰۰میلیارد ریال اعتبار تخصیص داد .

قاضی زاده هاشمی افزود: شهرستان ریگان از شهرستانهای محروم استان کرمان است که تکمیل وتجهیز بیمارستان این شهرستان در اولویت قرار دارد .

وزیر بهداشت همچنین از اختصاص چندین دستگاه آمبولانس به دانشگاه علوم پزشکی شرق استان خبر داد و گفت: اورژانس هوایی با توجه به ضرورت منطقه راه اندازی خواهد شد.

نظر شما