سه‌شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲

وریا شرایط خوبی دارد

شفر: همه تلاشمان را می‌کنیم در دربی برنده باشیم

وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: مشخص است که بازی راحتی نداریم، ولی هدف‌مان این است که دربی را ببریم.

1

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، وینفرد شفر در حاشیه تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم فوتبال استقلال درباره دیدار روز پنجشنبه مقابل پرسپولیس گفت: خیلی خوشحالم که می‌توانیم دربی را برگزار کنیم. در تمرینات روی این بازی کار می‌کنیم و آماده می‌شویم تا بازی خوبی داشته باشیم، شاید هم بتوانیم ببریم. مشخص است که بازی راحتی نداریم، ولی هدف‌مان این است که بازی را ببریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: همیشه سعی می‌کنم که به اندازه کافی تیمم را آماده کنم. ما امروز و فردا هم تمرین می‌کنیم تا ببینیم شرایط چگونه می‌شود.

شفر درباره این موضوع که در آستانه دربی از باشگاه اولتیماتوم گرفته است یا نه، گفت: من مربی‌ای هستم که هیچ وقت نمی‌ترسم. همینطور که هیچ نگرانی بابت بازی با السد نداشتم، هیچ نگرانی هم بابت دربی ندارم. ۵۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه ما را حمایت می‌کنند و باید بجنگیم و عملکرد خوبی داشته باشیم و همه با ۱۰۰ درصد توان تلاش کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که وریا غفوری سال گذشته دفاع راست و یکی از بهترین بازیکنان استقلال بود اما امسال فقط یک بازی در دفاع راست به میدان رفت و بهتر نیست در این پست بازی کند، عنوان کرد: وریا در بازی با ذوب‌آهن به عنوان وینگر گل زد و به تیم ملی هم دعوت شد. در اردوی آخری هم که در تیم ملی حضور داشت زمانی که برگشت مریض بود و نتوانست چند روز تمرین کند و الان شرایط خوبی دارد و آماده است.

شفر درباره آمادگی فرشید باقری تصریح کرد: فرشید هم مریض شده و باید ببینیم تا فردا شرایطش به چه صورت می‌شود.

وی درباره این موضوع که پرسپولیسی‌ها برای دربی کری می‌خوانند، گفت: فکر می‌کنید یک مربی چه باید بگوید؟ نمی‌تواند به بازیکنش بگوید ما نمی‌بریم. ما هم مثل آنها همان صحبت را می‌کنیم، ما هم می‌خواهیم ببریم و امیدوارم در پایان تیم برنده ما باشیم. دو بازی آخر هر دو یک بر صفر شد و هر دو بازی بسیار خوبی بود.

شفر درباره این موضوع که پرسپولیسی از جایگاه دو تیم در جدول صحبت کردند و گفتند استقلال یازدهم جدول است و پرسپولیس دوم، گفت: بله خوب است و به آنها تبریک می‌گویم.

سرمربی استقلال درباره فراز و نشیب‌های این تیم در این فصل اظهار داشت: بازیکنان جدیدی داریم و آنها باید در تیم خودشان را در جایگاه جدید پیدا کنند. مثال می‌زنم منچسترسیتی دو سال با مربی جدید سوم و چهارم شد و بورسیا دورتموند همینطور. ما هم احتیاج به زمان داریم، ۶-۷ بازیکن جدید داریم و نمی‌توانیم در ۳-۴ هفته نتیجه خوب بگیریم و باید کار کنیم. من ۲ سال قرارداد دارم و در این ۲ سال می‌خواهم بازیکنان جوان را آرام آرام به تیم اضافه کنم. طبیعی است که ما می‌خواهیم در دربی برنده باشیم و همه تلاش ما در این بازی همین است. ما نمی‌توانیم با ۶ بازیکن جوان بازی کنیم و یک ترکیب باتجربه و جوان می‌خواهیم. همه می‌خواهند که تیم جدیدی بسازم برای آینده و باید ببینم شرایط به چه صورت است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

نظر شما