پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹

طوسی:

امکان ارتباط مستقیم سرمایه‌گذاران با استاندار البرز برقرار شد

سرمایه گذاران خارجی

البرز- مهدی طوسی از راه اندازی سامانه ارتباط مستقیم سرمایه گذاران با استاندار البرز خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، مهدی طوسی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری البرز در گفتگو با خبرنگار قدس آنلاین از راه اندازی سامانه ارتباط مستقیم سرمایه گذاران با استاندار البرز خبر داد و گفت: در راستای تحقق برنامه های دولت باهدف تسهیل امور و حمایت ویژه از سرمایه گذاران، این سامانه راه اندازی شد.

وی  بیان کرد: تلاش ما بر این است از بخشی نگری و رفتارهای جزیره ای در استان پرهیز شود و از مدیران دستگاه های اجرایی می خواهیم با توجه به این امر، نسبت به نقد و بررسی ریز بینانه مسائل اقدام کرده و طرح و نظرات خود را به شکلی کامل و جامع ارائه دهند.

طوسی افزود: مسئله اشتغال جزو اولویت های اساسی کشور و نظام بوده و یکی از راهکارهای اصلی حفظ اشتغال موجود و ایجاد فرصت های جدید اشتغال، سرمایه گذاری و مشارکت فعال بخش خصوصی است.

مدیرکل دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری البرز اظهار کرد: این درگاه در راستای نیل به اهداف مزبور و ایجاد ارتباطی سازنده و برای بیان مشکلات سرمایه گذاران عزیز در استان البرز طراحی شده است و ابزاری در جهت برقراری ارتباط سریع، آسان، مطمئن و موثر میان مسئولان استان و فعالان اقتصادی داخلی و خارجی خواهد بود.

وی در پایان افزود: دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری، تمام تلاش و حمایت خود را در جهت تحقق این امر به کار خواهد گرفت، لذا از دستگاه های اجرایی درخواست می کنیم ضمن همراهی در این زمینه، جامع نگر بوده و از تصمیمات بخشی پرهیز کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.