دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶

پیام‌های تبریک رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده کل سپاه به تولیت آستان قدس رضوی

سرلشگر باقری - سرلشگر جعفری

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیام هایی انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی را به عنوان تولیت آستان قدس رضوی تبریک گفتند.

به گزارش قدس آنلاین، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی به تولیت آستان قدس رضوی را تبریک گفت.

متن پیام رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ احمد مروی (دامت برکاته)

با سلام و تحیات؛

انتصاب جنابعالی به «تولیت آستان نورانی و مقدس رضوی» با حکم مبارک ولی امر مسلمین و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که بیانگر شایستگی ها و حُسن اعتماد معظم له به صلاحیت های علمی و عملی و تقوا و امانتداری آن برادر عزیز است، را صمیمانه تبریک می گویم.

بی شک توفیق عظیمی در راه یابی به مقام خدمتگزاری در آستان قدس رضوی و زائران و مجاوران حرم حضرت علی بن موسی الرضا (علیه آلاف التحیه و الثناه) و ارادتمندان به خاندان عصمت و طهارت (ع)، در کنار تجارب ارزنده و رهگشای آن روحانی ارجمند که پرورش یافته و متنعم از برکات آن دیار شریف به شمار می روید؛ پشتوانه ای ارزشمند در تحقق منظومه انتظارات و توصیه های امام المسلمین برای تولیت و پی ریزی کارهای نوین و ماندگار در این درگاه با کرامت، محسوب می شود.

موفقیت و سربلندی جنابعالی در این سنگر خطیر و منصب نورانی، تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) و استمداد از انوار مقدسه ی آن مضجع نورانی و نصب العین قراردادن منویات و رهنمودهای حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) را از درگاه کبریایی طلب می کنم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

سرلشکر پاسدار محمد باقری

پیام تبریک سرلشکر جعفری به تولیت جدید آستان قدس رضوی

همچنین سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین شیخ احمد مروی را به تولیت آستان قدس رضوی تبریک گفت.

متن پیام فرمانده کل سپاه به این شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت حجت الاسلام و المسلمین شیخ احمد مروی (دامت برکاته)

 سلام علیکم

انتصاب مبارک جنابعالی به سمت تولیت آستان قدس رضوی با حکم مقام عظمای ولایت و رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) که بیانگر حسن اعتماد معظم له و شایستگی ها، توانمندی ها و صلاحیت های مشهود آن عالم وارسته و عالم است را تبریک عرض می نمایم.

 تردیدی نیست آراستگی جنابعالی به زیور تقوا و امانتداری و تجارب ارزشمند و مثال‌زدنی آن برادر عزیز در خدمت به اسلام و انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف، پشتوانه‌ی مقتدر و راهگشا برای ایفای نقش‌های مورد انتظار و توصیه معظم‌له به ویژه در حوزه خدمتگزاری به زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) به شمار می رود.

 توفیق شایسته آن برادر گرانقدر در این منصب خطیر و نورانی تحت عنایات حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و منویات و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) را از ذات اقدس احدیت مسئلت می کنم.

سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

منبع: آستان نیوز

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.