پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

رئیس پلیس آگاهی گیلان خبر داد

برخورد قاطع پلیس با احتکارکنندگان مواد بهداشتی

پلیس

گیلان- رئیس پلیس آگاهی گیلان با اشاره به لزوم مبارزه با احتکارکنندگان لوازم و مواد بهداشتی در پی وقوع شیوع ویروس کرونا، از راه اندازی گشت مشترک پلیس آگاهی و کارشناسان اداره صمت و اداره بهداشت خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی پلیس گیلان ،سرهنگ رحیم شعبانی با اشاره به ضرورت مقابله با احتکار ماسک و شوینده‌های ضدعفونی کننده در پی وقوع شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم اقتصادی و قاچاق درچند روز اخیر با راه‌اندازی تیم‌های تلفیقی با ادارات بهداشت، صمت و اصناف از کلیه فروشگاه‌ها و داروخانه‌ها و شهرک‌های صنعتی بازدید غیرمترقبه به عمل آوردند.

این مقام انتظامی بر لزوم انجام گشت‌های مشترک بین نیروی انتظامی و کارشناسان نهادها و دستگاه‌های متولی تاکید کرد و افزود: هر چه نظارت‌ها بیشتر شود، مقابله با احتکار و سودجوئی در این حوزه اثربخش‌تر خواهد بود.

سرهنگ شعبانی تصریح کرد: کارشناسان به صورت دقیق و به دور از هرگونه اغماض و مماشات با اخلالگران حوزه بهداشت برخورد خواهند کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از شهروندان خواست به محض مشاهده هرگونه گران فروشی و یا احتکار در حوزه ماسک و فرآورده‌های بهداشتی با پلیس آگاهی به شماره‌های ۰۱۳۳۳۶۱۸۲۲۹ و ۰۱۳۲۱۸۲۵۶۸۱ و یا ۱۱۰ تماس حاصل کنند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.