دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس:در برخورد با محتکران کوتاهی نشود

کمیسیون قضائی

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه بازی با جان مردم جنایت است، گفت: در برخورد با محتکران اقلام بهداشتی کوتاهی نشود.

به گزارش گروه سیاسی قدس آنلاین، حجت الاسلام حسن نوروزی سخنگوی کمییسون قضایی وحقوقی مجلس شورای اسلامی، ضمن تاکید بر برخورد با محتکران اقلام بهداشتی ، اظهار داشت:قانون کاملا دست دستگاه قضا را برای برخورد با محتکران باز گذاشته است و در این زمینه صراحت دارد.

وی با بیان اینکه احتکار اقلام بهداشتی به صورت مستقیم با سلامتی و جان مردم سر و کار دارد، افزود: قطعا از برخورد قاطع قوه قضاییه با محتکران حمایت می‌کنیم چرا که احتکار اقلام بهداشتی بازی با جان و سلامتی مردم و جنایتی بزرگ است.
سخنگوی کمیسیون قضایی با بیان اینکه نباید در برخورد با محتکران کوتاهی شود ،ادامه داد: حتی گران فروشی، سودجویی و سوء استفاده از این شرایط نیز خلاف انسانیت است.

حجت الاسلام نوروزی تصریح کرد: بنابراین چنین اقداماتی از قبیل احتکار یا تولید و عرضه محصولات تقلبی بهداشتی و درمانی در شرایط فعلی با توجه به اینکه با جان مردم سر و کار دارد اقدامی غیر اخلاقی، غیر شرعی و غیر انسانی است و باید برای آن اشد مجازات را در نظر گرفت.

نماینده مردم رباط کریم با تاکید بر اینکه :تشدید بحران در کشور جرم بزرگی است که می توان برای آن مجازات های سنگین در نظر گرفت ، گفت: در چنین شرایطی دست قاضی باز است و می‌تواند برای محاکمه محتکرانی که سلامت و جان مردم را به خطر می‌اندازند و به نوعی جنایت علیه بشریت مرتکب می‌شوند، سنگین‌ترین مجازات‌ها را در نظر گیرند.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه تمام دستگاه‌های مربوطه باید برای تشدید نظارت‌ها بر شبکه توزیع و فروش اقلام بهداشتی و ضد عفونی نظارت داشته باشند، گفت: نباید در برخورد با این سودجویان کوتاهی شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.