دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان:

تلفن ۱۲۲ پاسخگوی مشترکان آب و فاضلاب شهری و روستایی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان:

همدان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: مشترکان آب و فاضلاب در روستاهای استان همدان نیز از این پس می‌توانند همانند مشترکان آب شهری، با شماره ۱۲۲ تماس و از خدمات مرکز ارتباطات مردمی بهره‌مند شوند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی آبفای استان همدان، سید هادی حسینی بیدارمدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان اظهار کرد: به‌دنبال یک‌پارچه‌سازی شرکت‌های آب و فاضلاب در استان همدان، مرکز ارتباطات مردمی این شرکت با شماره تلفن ۱۲۲ با فراهم کردن بسترهای ارتباطی مناسب از این پس در خدمت مشترکان آب و فاضلاب روستایی نیز می‌باشد.

حسینی‌بیدار افزود: پیش‌از این شماره تلفن ۱۵۲۳ ویژه مشترکان روستاهای تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب استان برای اعلام حوادث و ارتباط با شرکت است که با اقدامات انجام شده شماره ۱۲۲ نیز در اختیار ایشان قرار گرفته و به‌صورت ۲۴ ساعت درشبانه‌روز آماده خدمت‌رسانی است.

وی ادامه داد: اعلام حوادث و اتفاقات و اعلام شماره پرونده از سوی مشترکان، دریافت شکایات و پیشنهادها از جمله خدمات قابل ارائه از سوی مرکز ارتباط با مشترکان است. نیاز به ذکر است که تعداد ۷۷۷ روستا در سطح استان همدان تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب استان همدان است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.