چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶

بازگشایی ۱۸ هزار حساب بانکی اتباع خارجی در خراسان رضوی

بازگشایی حساب بانکی

مدیر شعب بانک انصار خراسان رضوی گفت: شب گذشته ۱۸ هزار حساب بانکی مسدود شده اتباع خارجی مقیم استان در بانک انصار بازگشایی شد.

به گزارش قدس آنلاین، هادی میرزایی مدیر شعب بانک انصار خراسان رضوی گفت: شب گذشته ۱۸ هزار حساب بانکی مسدود شده اتباع خارجی مقیم استان در بانک انصار بازگشایی شد که از این تعداد اطلاعات ۶ هزار حساب بانکی تکمیل شده و باقی آن در دست تکمیل است.
او افزود: مسدود شدن حساب بانکی اتباع خارجی مقیم در خراسان رضوی ارتباطی به شیوع کرونا و محدودیت در مراجعه مشتریان به بانک نداشت بلکه این اقدام به دلیل پایان مهلت داده شده به آنان برای تکمیل اطلاعات حساب انجام گرفت.
مدیر شعب بانک انصار خراسان رضوی ادامه داد: اطلاعات حساب بانکی اغلب اتباع خارجی در خراسان رضوی با نواقصی در اسناد هویتی آنان همراه بود که هفت ماه قبل بانک مرکزی به بانک‌ها اخطار داد تا هر چه سریعتر نسبت به تکمیل اطلاعات حساب بانکی و رفع نواقص اقدام کنند.
میرزایی بیان کرد: تکمیل نکردن اطلاعات توسط دارندگان حساب بانکی یا قصور برخی کارمندان در اصلاح اطلاعات حساب مشتریان باعث شد که مهلت داده شده از سوی بانک مرکزی به اتمام برسد و در مدت یک شب کل حساب بانکی مشتریان اتباع خارجی مسدود شود.
او تصریح کرد: از دو روز قبل که مساله مسدود شدن حساب‌های بانکی مشتریان اتباع خارجی پیش آمده است آنان در شبکه‌های مجازی یا در مراجعه به بانک به این مساله اعتراضاتی کردند، چون گمان می‌کردند این مسدود شدن، بخشی از محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا بوده است.
مدیر شعب بانک انصار خراسان رضوی تاکید کرد: با توجه به این موضوع بازگشایی حساب بانکی اتباع خارجی مورد پیگیری قرار گرفت و شب گذشته همه حساب‌ها باز شد اگر فردی با مشکلی در حساب بانکی خود مواجه شده است می‌تواند با ارتباط با شماره تلفن ۳۷۶۴۴۱۵۵ در وقت اداری این موضوع را پیگیری و مشکل را حل کند.


منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.