چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴

اعتراض در سینمای ایران به سبک حاتمی کیا

ابراهیم حاتمی کیا

برنامه «نقد سینما» این هفته جمعه ۷ آذرماه ساعت ۲۲ به بررسی و تحلیل مفهوم اعتراض در سینمای ایران با نگاهی به آثار ابراهیم حاتمی کیا می‌پردازد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه این هفته «نقد سینما» جمعه ۷ آذر ماه با یک پرونده و یک گفتگوی ویژه روی آنتن می‌رود.

در بخش ابتدایی این برنامه با میزبانی امیررضا مافی، آرش خوشخو و سعید هاشم زاده مفهموم اعتراض در سینمای ایران را بررسی خواهند کرد و در ادامه گفتگو، اعتراض در آثار ابراهیم حاتمی کیا کارگردان سینمای ایران مورد بحث و تحلیل قرار خواهد گرفت.

«نقد سینما» به بهانه سال پایانی دهه نود و نزدیکی به ایام آخرین جشنواره فیلم فجر در این دهه، در چهارمین برنامه از سلسله گفتگوهای بررسی دهه نود با حضور امیرحسین علم الهدی مدیر فرهنگی و کارشناس سینما و گفتگو درباره اقتصاد در سینمای دهه نود ایران، روی آنتن می رود.

قسمت های دیگر برنامه این هفته شامل بخش رویدادها با حضور علیرضا مرادی روزنامه نگار سینمایی و حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده مجلس شورای اسلامی با موضوع طرح تحقیق و تفحص از جشنواره های برگزار شده توسط وزارت ارشاد از جمله جشنواره فیلم فجر و نیز میز آموزش فیلمسازی بهروز افخمی با موضوع اقتباس در سینما خواهد بود.

برنامه «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری، جمعه هر هفته ساعت ۲۲ از شبکه پنج روی‌ آنتن می‌رود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.