شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴

حجت الاسلام آمره‌ای خبر داد؛

آغاز پنجمین جشنواره مردمی کرامت در روز میلاد حضرت معصومه(س)

مدیر روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس بانوی کرامت از آغاز برگزاری جشنواره مردمی کرامت با اجرای مسابقه حدیث کرامت، کارگروه تولیدات هنری و رسانه‌ای، برگزاری جشن‌های فدای دخترم و برپایی کاروان شادی در سراسر کشور در روز میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها خبر داد.

آغاز دهه کرامت

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، حجت الاسلام محسن آمره‌ در گفت‌وگویی از برگزاری پنجمین جشنواره مردمی کرامت با همکاری اعتاب مقدس ایران، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور، کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و سایر اعضای ستاد بزرگداشت دهه کرامت خبر داد.

وی افزود: افتتاحیه این جشنواره در سالروز میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها همزمان با آیین خطبه خوانی در حرم مطهر بانوی کرامت و پایان این جشنواره نیز در اول تیرماه همزمان با سالروز میلاد امام رضا علیه السلام خواهد بود.

مدیر روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس بانوی کرامت با بیان این که این جشنواره در چهار بخش برگزار می‌شود، گفت: بخش اول این جشنواره برگزاری مسابقه حدیث کرامت است که در سه بخش عمومی، کودک و نوجوان خواهد بود و ۸۸۸ هدیه ارزشمند شامل کمک هزینه سفر به شهرهای مقدس مشهد و قم و هدایا نفیس و متبرک دیگر به برگزیدگان به قید قرعه اهدا خواهد شد.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند در بخش عمومی مسابقه حدیث کرامت در دو بخش کتابخوانی و پاسخ به سوال کلیپ روزانه مسابقه، بخش کودک با معرفی کتاب «ابرک» از سه روش پاسخ به سؤالات مسابقه، ارسال خلاصه کتاب و یا ارسال صوت قرائت بخشی از این کتاب و بخش نوجوان در دو بخش مسابقه کتابخوانی و شرکت در مسابقه خاطره دخترانه در این مسابقه شرکت کنند.

آمره‌ای افزود: علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه حدیث کرامت می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه شرکت در مسابقه به نشانی اینترنتی www.fatemi.amfm.ir مراجعه کنند.

وی بخش دوم جشنواره مردمی کرامت را برگزاری کارگاه تولیدات هنری و رسانه ای فاطمی دانست و گفت: ۲۰ پوستر گرافیکی فاخر با موضوعات حضرت معصومه سلام الله علیها، دهه کرامت، شعار سال و انتخابات و یک مجموعه ۱۵ پوستری با عنوان خواسته فرشتگان با موضوع بانوان و انتخابات در این کارگاه با همکاری شهرداری قم و حوزه علمیه خواهران در حال تولید است و چندین اثر فاخر رسانه ای شامل کلیپ، اجرا و تدوین سرود و کار با شن نیز از جمله تولیدات این کارگروه خواهد بود.

مدیر روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس بانوی کرامت خاطرنشان کرد: سومین بخش جشنواره مردمی کرامت برگزاری جشن فدای دخترم با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان و حوزه‌های علمیه خواهران در سراسر کشور است که همزمان با جشنی که در حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها و پارک سرچشمه تهران به صورت مجازی برگزار می‌شود آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: چهارمین بخش جشنواره مردمی کرامت نیز برپایی کاروان شادی با ۲۰۰ اجرای سرود در سراسر کشور است که با همکاری کانون‌های فرهنگی هنری مساجد دنبال خواهد شد.

منبع:

انتهای پیام/

نظر شما