دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۰

جزییات پخش ۶ فیلم‌ پلیسی از تلویزیون

فیلم پلیسی

چندین فیلم پلیسی جدید تولید شده در مؤسسه فرهنگی هنری ناجی هنر این هفته از شبکه های یک و سه سیما پخش می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، شبکه سه سیما به مناسبت هفته نیروی انتظامی چند فیلم جدید پلیسی را هر شب بعد از بخش خبری ساعت ۱۹ پخش می‌کند. همچنین شبکه یک سیما نیز دو فیلم پلیسی را پنجشنبه و جمعه ۲۲ و ۲۳ مهر پخش می کند.

فیلم‌های «پس از فروش»، «کدر»، «اسکیمر»، «آخر بازی»، «مواجهه» و «خوره» تعدادی از تولیدات جدید موسسه ناجی هنر است که در هفته نیروی انتظامی پخش می شوند.

فیلم تلویزیونی «پس از فروش» به کارگردانی مجید توکلی و تهیه‌کنندگی سیدعلی احمدی امشب ساعت ۱۹:۱۵ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

«پس از فروش» درباره قاچاق بزرگ لوازم خانگی است.

همچنین فیلم تلویزیونی «کدر» به کارگردانی یاسر پارسا و تهیه‌کنندگی سلمان زین العابدین فردا شب ساعت ۱۹:۱۵ راهی آنتن شبکه سه سیما می‌شود.

فیلم «کدر» داستان یک تیم از قاچاقچیان اسلحه است که با وارد کردن اسلحه بین مردم قصد نا امن سازی وضعیت کشور را دارند. در این میان سارا دختر خبرنگار که به دنبال شناسایی قاچاقچیان اسلحه برای شناسایی قاتل پدرش است با نیروهای پلیس امنیت وارد همکاری می شود و …

فیلم تلویزیونی «اسکیمر» نیز به کارگردانی پیمان شیرخانی و تهیه‌کنندگی احمد زالی چهارشنبه ۲۱ مهر ساعت ۱۹:۱۵ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

«اسکیمر» درباره کلاهبردارانی است که از آگاه نبودن مردم استفاده می کنند.

فیلم تلویزیونی «مواجهه» نیز به کارگردانی رضا دادویی و تهیه‌کنندگی سعید الهی جمعه ۲۳ مهر ساعت ۱۹:۱۵ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

این فیلم درباره یک پرونده جذاب از مواجهه یک افسر پلیس راهور با مجرمان است که منجر به کشف زوایای پنهان پرونده می شود.

همچنین فیلم تلویزیونی «آخر بازی» به کارگردانی محمد حمزه‌ای و تهیه‌کنندگی محمد نجفی زاده پنج شنبه ۲۲ مهر ساعت ۱۹:۱۵ راهی آنتن شبکه سه سیما می‌شود.

«آخر بازی» درباره افسر پلیس آگاهی ای است که پرده از راز یک قتل برمی دارد اما …

همچنین این فیلم تلویزیونی جمعه ۲۳ مهر ساعت ۱ بامداد راهی آنتن شبکه یک سیما می‌شود.

فیلم تلویزیونی «خوره» نیز به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سعید زمانیان جمعه ۲۳ مهر ساعت ۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

«خوره» داستان زندگی یک کاراگاه پلیس به نام احمد ناصحی را روایت می‌کند که در زندگی شخصی دچار مشکلاتی است و درگیر حل معمای پیچیده یک پرونده قتل می‌شود.

منبع: صبا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.