دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۱

صعود فولاد سیرجان به جمع چهار تیم برتر والیبال آسیا

تیم والیبال فولاد سیرجان در سومین بازی خود در باشگاه‌های آسیا به پیروزی دست یافت.

فولاد سیرجان

به گزارش قدس آنلاین، بیست‌ویکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا به میزبانی تایلند در حال برگزاری است و تیم والیبال فولاد سیرجان در سومین رقابت خود به مصاف العربی قطر رفت و توانست به پیروزی ۳ بر یک دست یابد.

این رقابت حساس در چهار ست و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۳، ۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۸ به سود شاگردان رضایی به پایان رسید.

نماینده والیبال ایران در این رقابت با ترکیب اولیه بهبودی، تشکری، جلوه، خانی، قلی‌زاده، کاظمی و حیدری مقابل نماینده قطر صف آرایی کرد و به پیروزی دست یافت. فولاد سیرجان با این برد در گروهش ۹ امتیازی شد و صعود خود را به مرحله نیمه‌نهایی و چهار تیم برتر قطعی کرد.

تیم فولاد سیرجان که در دیدارهای اول و دوم خود در مرحله گروهی این رقابت‌ها تیم ریبیسکو نماینده فیلیپین را سه بر صفر و نماینده ازبکستان را سه بر یک شکست داده است، فردا (سه‌شنبه) در آخرین رقابت خود در این مرحله به مصاف داموند فود تایلند می‌رود.

در پایان مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا تیم‌های اول و دوم دو گروه (چهار تیم) به مرحله نیمه‌نهایی صعود می‌کنند تا برای مقام‌های اول تا چهارم با هم رقابت کنند.

هم‌چنین تیم‌های سوم و چهارم دو گروه مقدماتی پس از پایان این مرحله برای جایگاه‌های پنجم تا هشتم به مصاف یکدیگر خواهند رفت و تیم‌های پنجم دو گروه نیز تک مسابقه کسب رتبه نهم را برگزار خواهند کرد.

نظر شما