چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹

نابغه کشتی آمریکا قید MMA را موقتاً زد

استیوسن: به ایران بگویید زارع را بفرستد!

دارنده مدال طلای المپیک‌ توکیو بر خلاف آنکه چندی پیش اعلام شد با خداحافظی زودهنگام از کشتی وارد رشته کشتی نمایشی WWE شده است، خواستار مبارزه با امیرحسین زارع در جریان دیدار دو تیم ایران و آمریکا شد.

گیبل دن استیوسن

به گزارش قدس آنلاین، گیبل دن استیوسن پدیده ۲۱ ساله کشتی آمریکا که چندی پیش در المپیک توکیو با شکست عنوان دارانی مثل طاها آکگل و گنوپتریاشویلی موفق به کسب مدال طلای المپیک در سنگین وزن کشتی آزاد شده بود، چندی پیش پس از امضای قرارداد با سازمان آمریکایی WWE اعلام کرد، از این پس در رشته کشتی نمایشی سازمان WWE فعالیت خواهد کرد.

وی حتی قید حضوردر رقابت های جهانی نروژ را زد تا کار برای دیگر مدعیان سنگین وزن برای کسب طلای جهان آسانتر شود.

در جریان برگزاری رقابت های جهانی نروژ، روسای فدراسبون های کشتی ایران و آمریکا با یکدیگر دیدار کردند که در این دیدار موضوع برگزاری رقابت تیمی میان دو کشور در اسفند به میزبانی آمریکا قطعی شد.

حال با توجه به قهرمانی امیرحسین زارع در رقابت های سنگین وزن قهرمانی جهان و قطعی شدن دیدار دو تیم ایران و آمریکا، گیبل دن استیوسن قصد حضور در این دیدار را دارد.

این کشتی گیر آمریکایی در زیر پست شادی خاص امیرحسین زارع پس از کسب قهرمانی جهان که در حال تاجگذاری است، نوشت: به ایران بگویید زارع را بفرستد، دارم می رسم!

نظر شما