جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۰

عصبانیت لیونل مسی از داور برزیلی

کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین از داور بازی آلبی‌سلسته و پرو در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ انتقاد کرد.

لیونل مسی

به گزارش قدس آنلاین، تیم ملی آرژانتین بامداد امروز (جمعه) در دوازدهمین دور از رقابت‌های مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در منطقه آمریکای لاتین موفق به کسب پیروزی خانگی یک بر صفر مقابل تیم ملی پرو شد.

پس از این بازی لیونل مسی کاپیتان آلبی‌سلسته که مشخص بود از قضاوت داور برزیلی مسابقه، ویلتون پریرا سامپایو به شدت عصبانی است، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: مسابقه‌ای دشوار و البته شرایط هم برای بازی کردن بسیار سخت بود. وزش باد کارمان را سخت‌تر هم کرده بود. حریف با تمام بازیکنانش عقب کشیده و فضای زیادی برای حرکات ما باقی نگذاشته بود. این داور هم که هر وقت بازی ما را قضاوت می‌کند همان کارهای همیشگی را انجام می‌دهد (کنابه از سوت زدن به ضرر آرژانتین). به نظر می‌رسد که او عمداً اینگونه قضاوت می‌کند. با این حال سه امتیازی ارزشمند گرفتیم که ما را به هدف‌مان رساند.

آرژانتین با برتری در این بازی ضمن کسب هفتمین پیروزی‌اش در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲، جایگاه خود را در رده دوم جدول منطقه آمریکای جنوبی استحکام بخشید. این تیم با ۲۵ امتیاز پس از برزیل ۳۱ امتیازی و بالاتر از اکوادور ۱۷ امتیازی قرار دارد.

نظر شما