پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۰

دمای هوا در تمامی شهرستانهای خراسان رضوی به زیر صفر رسید

هواشناسی

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: شب گذشته دمای هوای تمامی شهرستانهای خراسان رضوی به زیر صفر و کمینه دمای هوا در شهرستانهای تربت‌حیدریه و فریمان به ۱۰ درجه زیر صفر رسید.

به گزارش قدس آنلاین، زهرا عنایتی افزود: کمینه دمای هوا در شهرستانهای ریوش، درگز، باخرز، تایباد، نیشابور و خواف هم بین پنج تا ۱۰ درجه زیر صفر گزارش شده است.
وی اضافه کرد: طی چند روز آینده آسمانی صاف برای مناطق مختلف خراسان رضوی پیش‌بینی شده هر چند که روز یکشنبه هفته آینده با افزایش ابرناکی به ویژه در نیمه جنوبی خراسان رضوی همراه با احتمال بارشهای پراکنده مواجه خواهیم بود.
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به روند افزایشی دما از امروز در استان خراسان رضوی گفت: بیشینه دمای هوای امروز پنجشنبه مشهد هشت درجه سلسیوس پیش‌بینی شده است که نسبت به دیروز ۶ درجه افزایش دارد  اما فردا تغییر محسوسی نخواهد داشت 
عنایتی افزود: شب گذشته کمینه دمای هوای مشهد چهار درجه زیر صفر بود که سرمای شبانه در مشهد و خراسان رضوی با افزایش چند درجه‌ای شبهای آینده هم ادامه دارد به طوری که طی این مدت کمینه دمای هوا در مشهد با کمی افزایش به حدود صفر نزدیک می‌شود.
وی اضافه کرد: داورزن با بیشینه دمای هوای ۱۱ درجه گرمترین شهرستان خراسان رضوی طی ۲۴ ساعت گذشته بوده‌ است و بیشترین شدت وزش باد طی این مدت در شهرستان تربت حیدریه با سرعت ۵۸ کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.