دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۳

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی: خود ما پیشنهاد حضور تماشاگر در دربی را دادیم

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت:خود ما پیشنهاد دادیم بازی دربی با حضور تماشاگران برگزار شود اما تاکنون مصوبه و ابلاغیه‌ای در این مورد دریافت نکرده‌ایم.

ورزشگاه آزادی

به گزارش قدس آنلاین، در شرایطی که امروز رسانه‌ها از برگزاری دربی پایتخت در هفته هشتم لیگ برتر با حضور ۳۰ درصد تماشاگران در ورزشگاه آزادی خبر دادند اما رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی از این موضوع ابراز بی اطلاعی کرد.

غلامرضا نوروزی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره این موضوع اظهار داشت: خود ما پیشنهاد دادیم بازی دربی با حضور تماشاگران برگزار شود اما تاکنون مصوبه و ابلاغیه‌ای در این مورد دریافت نکرده‌ایم. شاید هم موضوع در وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا مصوب شده باشد اما تاکنون اعلام نکرده‌اند.

رئیس ستاد کرونا در ورزش در مورد اینکه آیا احتمال دارد برخلاف دیدارهای هفته هفتم، بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر با حضور تماشاگران برگزار شود، عنوان کرد: از این موضوع استقبال می‌کنیم اما باید وزارت بهداشت و وزارت ورزش در این خصوص ابلاغیه صادر کنند. تاکنون که نامه‌ای برای ما ارسال نکرده‌اند. به احتمال زیاد تا دربی این نامه را دریافت خواهیم کرد.

نظر شما