یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۸

فتاحی: صدا و سیما ۹۰دقیقه زیرنویس نشان می‌دهد زشت نیست؟

دربی

معاون باشگاه استقلال تهران گفت: چطور وقتی صداوسیما ۹۰ دقیقه زیرنویسی تبلیغاتی می‌رود، زشت نیست اما تبلیغات محیطی درون استادیوم زشت است؟

به گزارش قدس آنلاین، سعید فتاحی در خصوص مشکلاتی که برای ورود دوربین استقلال به ورزشگاه در دربی ۹۷ به وجود آمد و البته ایراداتی که به تبلیغات محیطی این باشگاه وارد شده است، اظهار داشت: در همه جای دنیا این تبلیغات محیطی که دیروز اجرا شد را مشاهده می‌کنید. شب گذشته در بازی بایرن مونیخ و دورتموند تبلیغات محیطی را دیدید. آیا تبلیغات آن دیدار را هم دیدید؟ بهتر است این دیدار اروپایی را ببینند و بعد ایراد بگیرند.

وی افزود: چطور وقتی صداوسیما ۹۰ دقیقه زیرنویسی تبلیغاتی می‌رود، زشت نیست اما تبلیغات محیطی درون استادیوم زشت است؟ تبلیغات تلویزیون آنقدر زیاد است که در سال‌های گذشته هیچ کدام از بینندگان سوت آغاز بازی و نیمه دوم را ندیده‌اند.

معاون استقلال با انتقاد از اتفاقاتی که روز گذشته در ورزشگاه آزادی رخ داد، عنوان کرد: در همه کشورها ۷۰ درصد درآمد باشگاه‌ها از حق پخش است اما در کشور ما نه تنها این اتفاق نمی‌افتد، بلکه تهیه کنندگان تلویزیون به جای حمایت از باشگاه‌ها، با تبلیغات محیطی که توسط باشگاه‌ها اجرا می‌شود، مخالفت می‌کنند که این موضوع جای تاسف دارد.

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.