پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۹

معاون پارلمانی رییس جمهور:

دانشگاه اتاق فکر دولت است

معاون پارلمانی رییس جمهور

معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: دانشگاه اتاق فکر دولت است و رییس جمهور اعتقاد دارد باید در روند توسعه کشور از نظر دانشگاهیان و نخبگان استفاده شود.

به گزارش قدس آنلاین، سید محمد حسینی شامگاه چهارشنبه در نشست با جامعه دانشگاهی لرستان و اعضای کانون دانشگاهیان ایران اسلامی افزود: در سند تحول کشور از نظر نخبگان استفاده شده و در اجرا نیز از افراد توانمند، متعهد و کارا استفاده خواهد شد.

وی با بیان اینکه رییس جمهور در جلسات متعدد با مجامع استانی نمایندگان مجلس شورای اسلامی نظر ایشان را جویا می شود تصریح کرد: اکنون دولت گوش شنوا دارد و رییس جمهور همه نظرات را می شنوند و در تصمیم گیری ها استفاده می کند.
معاون پارلمانی رئیس جمهور با تاکید بر ضروت پرداختن به مباحث فرهنگی و دانشگاهی ادامه داد:  اکنون در جامعه امید ایجاد شده است بنابراین با خدمت صادقانه به مردم باید در کشور تحول ایجاد کرد و  نباید مردم مایوس شوند.
وی با بیان اینکه اکنون همه قوا برای خدمت به مردم در میدان  هستند و نباید بهانه ای برای کم کاری باشد اضافه کرد: همه فعالان سیاسی دلسوز و متعهد باید در صحنه باشند.
وی افزود: بعد ازتقدیم لایحه بودجه ۱۴۰۱ اظهاراتی عنوان شد که اعتبارات نهاد ریاست جمهوری افزایش یافته است در حالیکه برخی از ردیف های اعتباری کاهش یافته و ردیف حوزه های ذیل نهاد تجمیع شده است.

حسینی اظهار داشت: افرادی که هشت سال ضعف و ایرادات را توجیه می کردند اکنون به فکر معیشت و مشکلات اقتصادی افتاده اند بنابراین نباید در زمین آنها بازی کرد و اقدامات لازم برای تقویت اطلاع رسانی صورت بگیرد.
وی عنوان کرد: گاهی سرمایه گذار در پیچ و خم مجوزهای اداری خسته و پشیمان می شود که قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار اجرایی و قرار شده است در هر استان ستادی برای جذب سرمایه گذار تشکیل شود.
معاون پارلمانی رییس جمهور با تاکید بر اینکه باید واقعیت ها را درست بیان کنیم ادامه داد: در مورد سرمایه های اجتماعی باید امیدواری ایجاد کرد که یکی از راههای آن اجرای درست طرح ها است که درصورت تحقق این مهم، نیازی به اغراق و مبالغه نداریم.
حسینی ادامه داد: در صورتی که خدمت به مردم صادقانه، درست و به موقع انجام شود هرچه دشمنان و رسانه های معاند تبلیغات و خبرپراکنی کنند مردم با آنها همراهی نخواهند کرد.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.