جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۸

رییس جمهور: مطالبات استان یزد از سوی دولت پیگیری می‌شود

رئیسی

رییس جمهور با بیان این که یزد استانی پر از ظرفیت‌های بکر است و علاوه بر ظرفیت‌های مادی، نیروی انسانی پر کار، پرتلاش، با ایمان و انقلابی دارد، گفت: مطالبات این استان از سوی دولت پیگیری و برای رفع مشکلات و تامین نیازهای شهروندان تصمیم‌سازی می شود.

به گزارش قدس آنلاین، آیت الله سید ابراهیم رییسی امروز در دوازدهمین سفر استانی خود به یزد در بدو ورود به فرودگاه شهید صدوقی اظهار کرد: سخت کوشی و قناعت پیشگی جزو ویژگی های ممتاز مردم استان یزد است و به درستی این استان به صفت دارالعباده نامیده شده است.

وی با گرامیداشت یاد شهدای استان و آروزی صبر برای خانواده جانبازان و همچنین گرامیداشت یاد شهید محراب آیت الله صدوقی ادامه داد: یزد ظرفیت های خوبی برای توسعه دارد و کارهای خوبی نیز در این زمینه در استان در حال انجام است.

وی گفت: باید کمک کنیم تا وضعیت استان را به نقطه مطلوب برسانیم.

وی اظهار داشــت: جا داشت در این سفر در خدمت همه مردم استان باشیم ولی کرونا اجازه نمی دهد، بنابراین، از مردم یزد عذرخواهی می کنم که نمی توانم در اجتماعات مردم شرکت کنم.

وی افزود: در اجتماعات مدیران و اقشار مختلف شرکت و کمبودها را بررسی و از پیشنهادات استفاده می کنیم و راهکارهایی را برای رفع مشکلات در این سفر به آنها اشاره می کنیم و برخی از مشکلات را در تهران پیگیری می کنیم. 

منبع: ایرنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.