سه‌شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰

فرمانده سپاه امام رضا (ع):

سرمایه اصلی هر رسانه اعتماد عمومی است

فرمانده سپاه امام رضا (ع) با صدور پیامی به مناسبت سالروز تاسیس بسیج رسانه خاطرنشان کرد: سرمایه اصلی هر رسانه اعتماد عمومی است.

سردار غیاثی

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از بسیج رسانه خراسان رضوی، سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه امام رضا (ع) به مناسبت فرارسیدن سالروز تاسیس بسیج رسانه، پیامی صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در این روزها که رهبر حکیم انقلاب، جهاد تبیین را وظیفه مهمی برای فعالان فرهنگی دانستند، ۲۱ دی ماه سالروز شهادت شهید غلامرضا رهبر که به عنوان سالروز تاسیس بسیج رسانه نامگذاری شده است، نماد و الگوی شاخص برای اصحاب رسانه است که با هدف روایت حقیقت، بصیرت افزایی و آگاهی بخشی و روشنگری، در جبهه جنگ نرم به جهاد تبیین بپردازند.

در این برهه حساس، ضروری است اصحاب رسانه با عزم و اراده دینی و انقلابی برای حفظ و تقویت غیرت دینی مردم جامعه، منافع و آرمان های اصیل انقلاب، در جنگ رسانه ای و تبلیغاتی دشمن علیه نظام اسلامی، در سنگر فکر و اندیشه نگذارند مرزهای فکری جامعه جولانگاه جاعلان روایت ها شود.

ما در عصر جنگ روایت ها به سر می بریم و دشمن با ابزارهای پیچیده و متنوع رسانه ای به جعل روایت ها می پردازد تا به جبهه انقلاب ضربه بزند؛ به فرموده رهبر معظم انقلاب «موثرترین سلاح بین المللی علیه دشمنان و مخالفین، سلاح تبلیغات و سلاح ارتباطات رسانه ای است»؛ لذا به اهتزاز نگه داشتن پرچم ارزش های دینی و انقلابی در مصاف با جنگ نرم استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی چیزی جز تلاش جهادی رسانه ای برای خنثی سازی اهداف جبهه شیاطین برای آن متصور نیست.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار و اصحاب رسانه و قدردانی از همت انقلابی همه فعالان رسانه ای که در عرصه های مختلف برای دفاع از ارزش ها و آرمان ها امام و شهدا، افزایش سطح معرفتی و بصیرتی مردم انقلابی و همچنین ایجاد فضای مطالبه گری از مسئولین در تلاش هستند، تاکید می کنم، سرمایه اصلی هر رسانه ای، اعتماد عمومی است که این به واسطه اعتنا به باورها و اعتقادات دینی مردم جامعه با حفظ کرامت، صداقت و خلوص در بیان و نیز شرافت و عزت نظام اسلامی بدست می آید.

امیدوارم رسانه ها برای تقویت غیرت دینی و اعتماد عمومی جامعه، هوشمندانه تر از گذشته در زمینه های کار رسانه ای و تبلیغاتی، به صورت حرفه ای و قوی ظاهر شوند و عمل کنند و در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب موتور محرک کشور باشند.

انتهای پیام/

نظر شما