یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۵

تاکید استاندار خراسان رضوی بر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در معادن

استاندار خراسان رضوی گفت: نیاز است که از ظرفیت‌های بخش خصوصی در حوزه معادن بیشتر استفاده شود.

دیدار استاندار

به  گزارش قدس آنلاین و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی در دیدار با وجیه الله جعفری معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اظهار کرد: استقرار یک مجموعه مدیریت واحد در معادن سنگ آهن خواف بسیار اهمیت دارد و می‌تواند زمینه ساز تسهیل اقدامات شود.

وی افزود: در کنار فعال سازی ظرفیت بخش خصوصی در معادن، دستگاه حکومتی هم زمینه سازی و مراقبت می‌کند. لذا نیاز است که از ظرفیت‌های بخش خصوصی در حوزه معادن بیشتر استفاده شود.

نظری در ادامه گفت: تحت عنوان مدیریت واحد در جغرافیای منطقه معادن سنگان خواف می‌توان نیازهای زیرساختی را وسعت بخشید و با تعریف پروژه‌های مکمل، برای تولید برق، آب و حتی مسکن نقش آفرینی کرد.

وجیه الله جعفری رئیس هیات عامل ایمیدرو نیز در این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های برجسته استان خراسان رضوی و معادن سنگ آهن خواف، اظهار کرد: معادن سنگان خواف ظرفیتی دارد که با یک مدیریت واحد توسعه بهتری پیدا خواهد کرد. لذا بنا شد طرح جامعی از نظر استقرار، مواد اولیه و زیر ساخت برای این منطقه تهیه و برای تصویب به استان ارائه شود.

وی افزود: واحدهای مستقر در این منطقه ظرفیت‌های خوبی دارند که می‌توان در قالب آن‌ها برای اجرای مسوولیت‌های اجتماعی به واسطه همان مجموعه‌ها برنامه ریزی کرد.

انتهای پیام

برچسب‌ها

نظر شما