یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۰

تبرایی:

همایش خانه احزاب درباره برجام و مذاکرات وین برگزار می‌شود

نماینده خانه احزاب در کمیسیون ماده ۱۰ قانون احزاب از برگزاری همایشی با حضور و سخنرانی معاون سیاسی وزارت کشور در زمینه برجام و آخرین تحولات مذاکرات وین خبر داد.

برجام

به گزارش قدس آنلاین، محمدعلی تبرایی نماینده خانه احزاب در کمیسیون ماده ۱۰ قانون احزاب از برگزاری همایشی با حضور دبیران کل احزاب، برخی نمایندگان مجلس و میهمانانی از وزارت خارجه، در روز (۳۰ دی‌ماه) در زمینه سیاست خارجی، برجام و آخرین تحولات مذاکرات وین در وزارت کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: این همایش با همت کمیته بین‌الملل خانه احزاب با حضور و سخنرانی معاون سیاسی وزارت کشور و رئیس خانه احزاب و صاحب‌نظران سیاسی از وزارت خارجه و برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

نماینده خانه احزاب در کمیسیون ماده ۱۰ قانون احزاب درباره فعالیت‌های خانه احزاب با اشاره به جلسات مشترک این معاونت با کمیته‌های مختلف خانه احزاب، گفت: با همکاری وزارت کشور در استان‌های زنجان، گیلان، گلستان و خراسان شمالی انتخابات دوره‌ای خانه احزاب برگزار شد.

تبرایی با اشاره به فعالیت گسترده کمیته‌های خانه احزاب ابراز امیدواری کرد که همکاری فراکسیون‌های خانه احزاب ببش از دوران گذشته باشد.

انتهای پیام

منبع: مهر

نظر شما