دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴

اجرای شبکه فیبرنوری در ۱۹ شهرک و ناحیه صنعتی مازندران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: با تکمیل پروژه فیبرنوری در ۳ شهرک و ناحیه صنعتی، تعداد ۱۹ شهرک و ناحیه صنعتی استان از خدمات شبکه فیبرنوری برخوردار خواهند

مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي مازندران

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، یاسر امینی با اشاره به اقدامات خوبی که در حوزه ارتباطات و رفع مشکلات واحدهای تولیدی صورت گرفت اظهار داشت: تأمین زیرساخت‌های لازم در شهرکها و نواحی صنعتی، رونق تولید و رشد روزافزون صنعت را بدنبال خواهد داشت.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران با اشاره به همکاری و تعامل مناسب شرکت مخابرات، افزود: می‌توانیم اقداماتی در راستای مرتفع کردن مشکلات بخش مخابرات و تلفن انجام دهیم که موجب ارائه خدمات مطلوب‌تر به تولیدکنندگان در عرصه صنعت گردد.
امینی خاطرنشان کرد: تمام شهرکها و نواحی صنعتی مازندران دارای زیرساخت مخابراتی هستند و با تکمیل پروژه فیبرنوری در ۳ شهرک و ناحیه صنعتی، تعداد ۱۹ شهرک و ناحیه صنعتی در استان به شبکه فیبرنوری مجهز خواهند شد.
وی ادامه داد: برای اجرای پروژه شبکه فیبرنوری در ۱۹ شهرک و ناحیه صنعتی استان به طول ۳۹ کیلومتر، مبلغ ۱۷۰ میلیارد ریال تخصیص اعتبار و هزینه شده است.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران بیان داشت: با تامین زیرساختهای مخابراتی و اجرای کابل کشی در داخل شهرکها و نواحی صنعتی، امکان ارائه خدمات متنوع به واحدهای تولیدی میسر می‌شود.

انتهای خبر/

نظر شما