دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸

امیر الهامی:

نیروی انسانی دانش محور، مهمترین مولفه یک نیروی نظامی است

جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه استفاده بهینه از نیروی انسانی از مهمترین نیازهای امروز هر سازمانی است، گفت: نیروی انسانی با کیفیت و دانش محور مهمترین مولفه نیروهای مسلح است.

امیرالهامی

به گزارش قدس آنلاین، امیر سرتیپ علیرضا الهامی جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع فرماندهان این نیرو ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) و با تاکید بر اینکه اهمیت و جایگاه نیروی انسانی در هر سازمانی به عنوان یک دارایی مهم و با ارزش است، اظهار داشت: اگر شرایط مناسبی برای شکوفا شدن استعدادهای فردی فراهم شود، قطعاً نظاره گر کارایی و عملکرد بهتری برای یک مجموعه نظامی خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه ولایت محوری و رشد توانمندی در بین کارکنان، شعار اصلی نیروی پدافند هوایی ارتش و همواره یکی از مؤثرترین عوامل در بهبود عملکرد افراد یک سازمان است، خاطر نشان کرد: در حال حاضر به دلیل پویایی و پیچیدگی محیط رقابتی به ویژه در بحث علوم پدافندی، تسلیحاتی و نظامی، نیاز سازمان‌ها به نیروی فکری و قوه خلاقانه کارکنان افزایش یافته است که این بلوغ و رشد علمی در نیروی پدافند هوایی ارتش بسیار قابل تحسین و چشم‌گیر است.

جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه شناسایی ظرفیت‌های بالقوه کارکنان متخصص و فنی پدافند هوایی در کارایی و عملکرد بهتر این نیرو نقش مهم و اساسی دارد، تصریح کرد: جذب و پذیرش، پرورش، ارتقا و نگهداری افراد مستعد با هدف بهینه کردن توان نیروی پدافند هوایی بسیار مهم و ارزشمند است.

امیر الهامی با بیان اینکه استفاده بهینه از نیروی انسانی یکی از مهمترین نیازهای سازمان‌های امروز است، گفت: نیروی انسانی با کیفیت و دانش محور مهمترین مولفه نیروهای مسلح است.

انتهای پیام

منبع:مهر

نظر شما