یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۳

۱۲۱ بیمار جدید درمراکز درمانی خراسان رضوی بستری شدند

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در یک روز گذشته ۱۲۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند که ۷۶ نفر از این تعداد متعلق به دانشگاه علوم پزشکی مشهد است.

رئیس کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی مشهد

به گزارش قدس آنلاین، محمد پهلوان با بیان اینکه کاهش موارد فوت ناشی از کرونا بهترین هدیه برای مدافعان سلامت محسوب می‌شود اظهار داشت: تداوم همکاری مردم در رعایت دستورالعمل های بهداشتی، حفظ فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و تکمیل واکسیناسیون نقش موثری در کاهش و قطع زنجیره انتقال کرونا دارد.

وی افزود:در یک روز گذشته هیچ موردی از فوت بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان خراسان رضوی گزارش نشد که این امر نشان از تلاش و همت مدافعان سلامت در ارائه خدمت به بیماران است.

پهلوان تصریح کرد: در حال حاضر ۲۸۷ بیمار مبتلا و یا مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند که از این تعداد ۲۲۱ نفر در مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار دارند.

رئیس کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در یک روز گذشته ۱۲۱ بیمار مبتلا و یا مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند که ۷۶ نفر از این تعداد متعلق به دانشگاه علوم پزشکی مشهد است.

پهلوان گفت: ۱۰۸ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در بخش‌های مراقبت ویژه استان بستری هستند که سهم دانشگاه علوم پزشکی مشهد از این تعداد ۷۸ نفر است.

وی تصریح کرد: در یک روز گذشته ۳۶۵بیمار مبتلا و یا مشکوک به کرونا به مراکز خدمات جامع سلامت و اورژانس بیمارستان‌ها مراجعه کردند.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/