شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰

هنیه لغو پیمان اسلو و تشکیل فرماندهی میدانی متحد برای مقابله با اسرائیل را خواستار شد

اسماعیل هنیه

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس تشکیل یک فرماندهی میدانی یکپارچه برای مقابله با رژیم صهیونیستی را خواستار شد.

به گزارش قدس آنلاین، اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس اظهار کرد: ملت فلسطین در حال عبور از مرحله جدیدی است که تنها تصمیمات قاطع و استراتژیک برای آن مناسب است، ما به راه خودمان ادامه خواهیم داد و هرگز اهمیتی نخواهیم داد و تردیدی نخواهیم کرد، مردم ما به نبردهای خود را با این اشغالگر در تمامی سطوح پایان خواهند داد.

وی در ادامه گفت: ما در برابر خوی وحشی این رژیم، ترور دختر فلسطین، یورش به جنین، افزایش شهرک‌سازی‌ها در کرانه باختری، جنجال در مسجد الاقصی، محاصره غزه، حمله به مردم‌مان در داخل، بازداشت هزاران تن، نقض حق بازگشت و در برابر این لحظه تاریخی که خون بر شمشیر و عزم و اراده بر سرکوب پیروز شد، خواستار تشکیل یک فرماندهی میدانی یکپارچه برای مقابله با اشغالگران هستیم.

همچنین رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس اعلام رسمی لغو پیمان اسلو و نیز لغو به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی، توقف همکاری‌های امنیتی با آن و توجه به برنامه‌های فراگیر مقاومت برای مقابله با اشغالگران را خواستار شد.

هنیه تاکید کرد: رژیمی که از تشییع شهید حقیقت و میهن هراس دارد، هرگز استمرار نخواهد داشت و رژیمی که تر از افراشته شدن پرچم فلسطین را دارد، در سرزمین ما باقی نخواهد ماند.

وی افزود: شهید شیرین ابوعاقله در زمان حیاتش در حال افشای جنایات اشغالگران بود و امروز نیز با تشییع پیکرش دوباره خوی وحشی اشغالگران را افشا کرد.

این مسئول حماس در ادامه گفت: اینجا اردوگاه جنین است که بر تداوم و کارآمدی گزینه مقابله فراگیر و قدرت مردم ما در مقاومت، پایداری و به چالش کشیدن این رژیم شکننده و سربازان ترسوی آن را تاکید می‌کند.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.