یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۹

تاثیر نتایج ۲ دیدار پایانی در آینده حسینی/ گزینه «یحیی» در پیکان می‌ماند؟

«مجتبی حسینی» که صحبت‌هایی در خصوص حضورش در کادرفنی پرسپولیس به گوش می‌رسد یک فصل دیگر با پیکان قرارداد دارد و نتایج ۲ دیدار باقی مانده لیگ برتر، تاثیر مهمی در آینده وی در این باشگاه خواهد داشت.

مجتبی حسینی

به گزارش قدس آنلاین، «امیر عطابخش» مدیرعامل و «محمدعلی طاهری» قائم‌مقام باشگاه پیکان، ظهر امروز سه‌شنبه در محل تمرین تیم فوتبال پیکان حضور یافتند.

در این جلسه که در ورزشگاه اختصاصی ایران‌خودرو برگزار شد، عطابخش ضمن ابراز ناراحتی از نتایج کسب شده توسط تیم فوتبال در هفته‌های گذشته از بازیکنان درخواست کرد که در دو هفته پایانی با همه وجود به میدان بروند.

مدیرعامل پیکان گفت:‌ «انتظار مجموعه ایران‌خودرو و باشگاه پیکان این است که شما همچون گذشته نتایج خوبی به دست بیاورید. اعتقادم بر این است که هیچ کدام از شما کم نمی‌گذارید اما می‌خواهم که در دو بازی آینده لیگ برتر بیشتر از توان‌تان مایه بگذارید تا آنچه در ذهن‌مان است، محقق شود.»

وی ادامه داد: «به شما قول می‌دهم که در همه موارد پشت‌تان هستم و حمایت‌تان می‌کنم، اما دوست دارم شما هم این را درک کنید که پایان خوش لیگ برتر بیست و یکم، زمینه ساز موفقیت در فصل جدید است. ما قرار است در سال‌های آینده نیز با هم کار کنیم و بدون تردید کسب نتایج مطلوب در دو هفته پایانی لیگ می‌تواند به بسته شدن تیم خوب برای فصل آینده بسیار کمک کند.»

عطابخش خطاب به بازیکنان پیکان گفت:‌«مجتبی حسینی برای فصل آینده با ما قرارداد دارند و از همین حالا در حال برنامه‌ریزی هستیم. تردیدی نیست که عملکرد شما در دو هفته پایانی لیگ برتر روی شرایط تان برای فصل بعد هم تاثیرگذار خواهد بود.»

«ابراهیم صالحی» کاپیتان پیکان هم در حلقه اتحاد تیم به مدیرعامل باشگاه قول داد که همه بازیکنان هرچه در توان دارند بگذارند تا به بهترین شکل ممکن لیگ برتر برای خودروسازان به اتمام برسد.

صحبت‌های عطابخش در حالی مطرح شد که شنیده می‌شود حسینی یکی از گزینه‌های «یحیی گل‌محمدی» برای حضور در کادرفنی پرسپولیس است. حسینی در سال های گذشته سابقه همکاری با گل‌محمدی در کادر فنی پرسپولیس و ذوب‌آهن را دارد.

«حمید مطهری» دستیار فعلی گل محمدی در پایان فصل از کادرفنی سرخپوشان جدا می‌شود تا به‌عنوان سرمربی در یک تیم لیگ برتری فعالیت کند.

انتهای پیام

منبع: ایرنا

نظر شما