جمعه ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۳

اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها در تهران در حال برگزاری است

اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها تحت عنوان «اجتماع بزرگ ولایت عشق» در اعتراض به اهانت به امام رضا (ع) امروز جمعه ۲۰ خرداد در دانشگاه تهران در حال برگزاری است.

اجتماع امام رضا

به گزارش قدس آنلاین، اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها در آستانه ولادت امام علی بن موسی الرضا(ع) هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و در اعتراض به اهانت به ساحت مبارک آن امام همام، امروز جمعه ۲۰ خرداد در دانشگاه تهران در حال برگزاری است.

در این همایش، که به‌طور زنده از شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است، اقشار مختلف مردم از سنین گوناگون و همراه خانواده‌ها حضور یافته‌اند.

حضور گسترده دسته‌جات هیئات و مساجد از اقصی نقاط مختلف شهر تهران در اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها شکوه خاصی به این اجتماع مردمی بخشیده است.

انبوه پرچم‌های مزیّن به نام حضرت ثامن الحجج(ع)، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و نیز پرچم‌های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل از سوی جمعیت شرکت‌کننده در همایش امام رضایی‌ها به چشم می‌خورد.

قرائت صلوات مخصوصه حضرت امام رضا(ع) و ذکر توسل و مناجات با آن حضرت از جمله برنامه‌های همایش اجتماع امام رضایی‌ها در دانشگاه تهران است.

ادای احترام تهرانی‌ها به سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شعارهای هماهنگ و نیز نمایش تصویر وی از دیگر بخش‌های قابل توجه این اجتماع مردمی است.

در ادامه، گروه نقاره‌زنی آستان امام‌زادگان «آقا علی عباس و محمد» به نقاره‌زنی پرداختند.

انبوه جمعیت حاضر در دانشگاه تهران به همسرایی «خادمی امام رضا(ع) شرف ماست» و مدح آن حضرت پرداختند که توسط محمدحسین پویانفر مداح اهل بیت(ع) اجرا شد.

فریاد «لبیّک یا خامنه‌ای» در بخشی از مراسم اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها در دانشگاه تهران طنین‌انداز شد.

در ادامه، جمعیت شرکت‌کننده از سنین گوناگون در این اجتماع مردمی،‌ سرودهای «سلام فرمانده» و «عزیزم حسین» را قرائت کردند.

علیرضا زاکانی شهردار تهران و حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از چهره‌های حاضر در این اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها هستند.

منبع: فارس

نظر شما