جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۱

صدرنشین جدید در لیگ برتر فوتسال

خداحافظی آقای گل با اصفهانی‌ها

هفته پنجم لیگ برتر فوتسال با صدرنشینی کراپ الوند خاتمه یافت.

فوتسال

به گزارش قدس آنلاین، هفته پنجم لیگ برتر فوتسال با ۷ دیدار پیگیری شد که در مهم‌ترین دیدار گیتی‌پسند اصفهان با نتیجه ۶ بر ۳ فولاد زرند ایرانیان را شکست داد. سعید احمد عباسی که در این دیدار توانست هت‌تریک کند، با هواداران اصفهانی خداحافظی کرد و وداعی خوش با هواداران اصفهانی داشت. احمد عباسی قرار است ۲۲ مرداد راهی اسپانیا و تیم آلبالی شود و این آخرین بازی او در اصفهان برای گیتی‌پسند بود.

در دیگر دیدار گهر زمین سیرجان با نتیجه ۸ بر ۴ مقاومت البرز را شکست داد. پوریا گلشنی با زدن ۴ گل، ستاره گهر زمین در این دیدار بود.

مس سونگون با نتیجه ۷ بر یک سفیر گفتمان تهران را در هم کوبید. کراپ الوند با نتیجه ۲ بر صفر فردوس قم را مغلوب کرد و صدرنشین شد. سن‌ایچ ساوه پس از ۴ برد پیاپی بالاخره متوقف شد و با نتیجه یک بر یک برابر فرش‌آرا به تساوی رسید.

صنایع پشتیبان هرمزگان ۲ بر یک چیپس کامل مشهد را از پیش رو برداشت. زندی‌بتن کلاردشت در داربی شمال، ۵ بر ۲ قند کاترین را از پیش رو برداشت تا اوضاع آملی‌ها در لیگ برتر خوب پیش نرود.

در جدول رده‌بندی، کراپ الوند با ۱۵ امتیاز صدرنشین است و سن‌ایچ با ۱۳ امتیاز، مس سونگون و گیتی‌پسند با ۱۲ امتیاز در رده‌های دوم تا چهارم قرار دارند.

انتهای پیام/

منبع: ایسنا

نظر شما