همه‌ی خبرهای امروز
 • سلام فرمانده ۱۴۰۱-۰۳-۰۸ ۱۴:۴۸

  کاسبی عده‌ای با خون مردم آبادان

  یک کاربر توئیتر در صفحه شخصی خود نوشت: روز سیزده‌بدر وقتی سرود سلام فرمانده در پارک پخش می شد، ایران اینترنشنال و براندازا میگفتن د چنین روزی نوحه پخش می کنید! حالا چی شده که بعد دو ماه این نوحه تبدیل به جشن شده؟!

 • متروپل ۱۴۰۱-۰۳-۰۸ ۱۴:۲۸

  گرای خانه‌های آبادان را به صدام می‌دادند حالا دلسوز مردم شدند!

  وحید یامین‌پور طی توییتی نوشت: ۲۰۰ هزار نفر در هشت سال دفاع اکثرا در مناطق جنوب به شهادت رسیدند. محور عملیات شکست حصر آبادان رزمندگانی از دورترین نقطه به آبادان بودند، لشکر ۷۷ خراسان. خون یک ایران با خاک ‎خوزستان درآمیخته.کسانیکه بر طبل اختلاف می کوبند همانها هستند که ۸سال گرای خانه‌های آبادان را به صدام می دادند.

 • نفتکش ۱۴۰۱-۰۳-۰۸ ۱۴:۲۴

  سوال آزمون ریاضی در یونان!

  کاربرفضای مجازی در توییتر نوشت: امتحان ریاضی کلاس اول ابتدایی در یونان: سؤال: ۱۹ نفتکش داریم، یک نفتکش هم از ایران گرفتیم، حالا چند نفتکش داریم؟جواب: ۱۸ نفتکش!

 • لیگ اروپا ۱۴۰۱-۰۳-۰۸ ۱۱:۱۹

  رقابت فرانسوی‌ها و انگلیسی‌ها در وحشی بازی

  یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: بازی رئال لیورپول دربالاترین سطح از فوتبال بدلیل مشکلات امنیتی در قلب اروپا با نیم ساعت تاخیر شروع میشه! چون ١۵هزار نفر بدون بلیط وارد ورزشگاه شدن و تعدادی ازمردم فرانسه در حال دزدی ازهوادران هستن!

 • جوجه کشی ۱۴۰۱-۰۳-۰۸ ۱۱:۱۴

  سخنگوی دولت: جوجه‌کُشی نکنید

  سخنگوی دولت گفت: به منظور تامین سرمایه در گردش مرغ‌داران و دام‌داران ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات مناسب‌ تصویب شده و عوارض صادرات مرغ و تخم‌مرغ صفر و ممنوعیت صادرات برداشته شده است.