همه‌ی خبرهای امروز
 • رهبر ۱۴۰۱-۰۴-۰۶ ۱۳:۴۶

  ۳۴ سال بی‌خوابی، خداقوت مرد میدان

  مهدی سلحشور در توییتی نوشت: ‏۱۳۶۷، بعد قطعنامه، همه خسته و ناامید، گردان ها خالی از نیرو، حاجی رو دیدم، پرامید و پر انگیزه، چشماش کاسه خون، چند شب نخوابیده بود. ۱۴۰۱ بعد از مراسم سالگرد ارتحال امام، حاجی رو دیدم، چشماش کاسه خون بود، ده‌روز درست نخوابیده بود.۳۴ سال بی خوابی، خداقوت مرد میدان.

 • جانباز ۱۴۰۱-۰۴-۰۶ ۱۳:۴۰

  قیمت یه روز زندگی بدون درد چند؟ +عکس

  کاربر توییتری نوشت: شمایی که قیمت همه چی دستتونه؛ قیمتِ یه روز زندگی بدون درد چند؟

 • شالیزار ۱۴۰۱-۰۴-۰۶ ۱۳:۳۷

  شالیزار در محاصره آپارتمان‌ها+ عکس

  کاربر توییتری با انتشار تصویری نوشت‏: شالیزار در محاصره آپارتمان ها، تصویری بدیع از واقعیت امروز مازندران.

 • وزارت بازرگانی ۱۴۰۱-۰۴-۰۶ ۱۳:۳۳

  حذف جوگیرانه وزارت بازرگانی اشتباه بود

  عبدالله گنجی، فعال رسانه‌ای در توییتر نوشت: ‏تشکیل وزارت بازرگانی چه برای ایران در محاصره و تحریم و چه مذاکرات قطر به نتیجه نسبی برسد لازم است. به نظرم حذف جوگیرانه آن با پرستیژ "کوچک سازی دولت"اشتباه بود و دولت از جاهای دیگری مثل گردشگری و ورزش بزرگ شد. تلاشهای دولت قبل برای احیای آن درست بود.امید است مجلس با دولت همراهی کند.

 • مداحان ۱۴۰۱-۰۴-۰۶ ۱۲:۴۴

  واکنش چند مداح اهل بیت به انتصابات جدید در سپاه

  مهدی سلحشور، ابوذر بیوکافی و مهدی رسولی مداحان اهل بیت(ع) به انتصابات جدید در سپاه واکنش نشان دادند.

 • کرونا ۱۴۰۱-۰۴-۰۶ ۰۹:۰۶

  اگر جای ایران و فرانسه در مهار کرونا برعکس بود واکنش رسانه‌ها چه می‌شد؟

  فعال رسانه‌ای در توییتی نوشت: ‏ما در ایران تو فضای باز دیگه ماسک نمیزنیم، اما ‎فرانسه گرفتار ‎موج هفتم کرونا شده و بیش از ۵۵ هزار مبتلا جدید داشته! انگلستان و آلمان هم بیش از ۱۰۰ هزار ابتلای جدید داشتن. یقینا اگر وضعیت برعکس بود، ماموریت رسانه‌های فارسی زبان متهم کردن ایران به شیوع کرونا در دنیا بود.

 • کشتی ۱۴۰۱-۰۴-۰۶ ۰۹:۰۳

  مدال‌آورترین رشته ورزشی ایران؛ اما مظلوم‌ترین

  فعال رسانه‌ای در توییتی نوشت: کشتی ورزش اول مملکت و مدال آورترین رشته ورزشی ایران در میادین جهانی است. قیاس رشته های ورزشی در اعتبارات شاید درست نباشد اما کم لطفی و کوتاهی در تامین اعتبار ‎فدراسیون کشتی قابل جبران نیست. قهرمانان کشتی از محروم ترین و مظلوم ترین ورزشکاران هستند. کشتی قهرمانی را احیاء کنید.

 • استخدام ۱۴۰۱-۰۴-۰۶ ۰۸:۵۹

  طرحی که تصویب آن می‌تواند کام مردم را شیرین کند

  نماینده مجلس در توییتر نوشت: ‏موافقت نمایندگان با رسیدگی خارج از نوبت طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت و تعیین تکلیف نیروهای شرکتی، نمایانگر آن است که دغدغه مردم عزیز و جوانان کشور دغدغه و نگرانی ما در مجلس انقلابی است. إن شاء الله با تصویب این طرح بتوانیم کام هموطنان عزیز را شیرین کنیم.